EKONOMİ ASAYİŞ MAGAZİN SPOR POLİTİKA BİLİM VE TEKNOLOJİ GENEL YEREL
AhmetliAkhisarAlaşehirDemirciGölmarmaraGördesKırkağaçKöprübaşıKulaSalihliSarıgölSaruhanlıSelendiSomaŞehzadelerTurgutluYunusemre
SON DAKİKA :

BÜKSEV’den anlamlı etkinlik

Bülent Koşmaz Sağlık ve Sosyal Eğitim Vakfı Manisa Kitap Fuarı’nda çok anlamlı etkinliklere imza attı. Vakıf tarafından Sakallı İlköğretim Okulu, Bülent Koşmaz Fen Lisesi ve Demirci’nin İcikler İlköğretim Okulu öğrencilerine fuardan satın alınan kitaplar hediye edildi.

Eklenme:13.10.2017 / 14:59          Güncelleme:13.10.2017 / 14:59
Manisa Kitap Fuarı anlamlı etkinliklere sahne oluyor. Bülent Koşmaz Sağlık ve Sosyal Eğitim Vakfı, öğrencilere jest yaptı. Eşinin vefatının ardından, “Bülent Koşmaz Vatana Adanmış Bir Ömür” isimli kitabı yazarak Bülent Koşmaz’ı farklı bir pencereden anlatan Saaded Koşmaz, bir süre önce kurduğu Bülent Koşmaz Sağlık ve Sosyal Eğitim Vakfı’nı da Manisa’ya kazandırdı. Vakıf; Bülent Koşmaz’ın 11 yıl boyunca mücadele ettiği kanser hastalığıyla ilgili faaliyetlerde bulunacak, zaman zaman da sosyal aktiviteler gerçekleştirecek.
Saaded Koşmaz, merhum eşi için yazdığı kitabı imzalamak için geldiği Fuar Merkezi’nde farklı bir sosyal sorumluluk projesine imza attı. “Bülent Koşmaz Vatana Adanmış Bir Ömür” adlı kitabını okurlar için imzalayan Koşmaz, fuarı gezen öğrencilere de jest yaptı. Koşmaz, çeşitli stantlardan kendi cebinden satın aldığı kitapları Yunusemre ilçesine bağlı Sakallı Mahallesindeki Ömer Ege İlköğretim Kurumları öğrencilerine hediye etti. Öğretmenleri Sezgi Koca, Ünver Kebüde, Nesrin Altınkargı, Binnur Kocademir, Murat Kuşbaz ve Aydın Gündüz öncülüğünde fuarı gezen öğrenciler, Saaded Koşmaz’ın verdiği hediyeler karşısında oldukça mutlu oldu.
Vakıf Başkan Yardımcısı Reyhan Altıntaş ile gönüllü üye Tuba Görgülü Gökdede, Kitap Fuarı’nı gecen Bülent Koşmaz Fen Lisesi öğrencilerine fuardan alınan kitapları hediye ettiler. Müdür Yardımcısı Savaş İrat vakıf yetkililerine teşekkür etti.

En güzel hediye kitap
Fuarın en çok ilgi toplayan konukları ise uzaklardan, Demirci’nin İcikler Mahallesi’nden gelen ilköğretim öğrencileri oldu. Okul Müdürü Ayşe Hocaoğlu, öğretmenler Kadri Can Coşkun ve Abdullah Öztürk öncülüğünde fuara gelen öğrenciler önce Güney Kebap Salonu’nda öğlen yemeği yedi. Yemek giderleri Vakıf Başkanı Saaded Koşmaz ve Güney Kebap Salonu tarafından karşılandı.
Vakıf Başkan Yardımcısı Reyhan Altıntaş ile gönüllü üye Tuba Görgülü Gökdede ise fuarı gezen öğrencilere kitap hediye etti. Kitapları alan öğrenciler mutlu oldu.

Etiketler :
Bu Yıl Bu Ay Bu Hafta Bugün
Copyright © 2009 ajansmanisa.com İHA abonesidir.
www.ajansmanisa.com
info@ajansmanisa.com
Rss Mobile @Ajans Manisa /Ajans Manisa

Ulusal Gazeteler

Akşam Hürriyet Milliyet Sabah Star Habertürk Posta Akşam Güneş YeniŞafak YeniAkit

İlçe Haberleri

Şehzadeler Yunusemre Akhisar Alaşehir Demirci Gördes Kırkağaç Salihli Saruhanlı Soma Turgutlu

Kurumsal

Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Manisa Okuyor

Foto Galeri Video Galeri Anketler Manşetler Hata Bildir
Tüm hakları saklıdır. İzinsiz kaynak gösterilse dahi kullanılamaz. | Tasarım ve Kodlama : Ajans Manisa