EKONOMİ ASAYİŞ MAGAZİN SPOR POLİTİKA BİLİM VE TEKNOLOJİ GENEL YEREL
AhmetliAkhisarAlaşehirDemirciGölmarmaraGördesKırkağaçKöprübaşıKulaSalihliSarıgölSaruhanlıSelendiSomaŞehzadelerTurgutluYunusemre
SON DAKİKA :

Turgutlu’da sokak çalışmaları sürüyor

Turgutlu Belediyesi tarafından yürütülen çalışmalar kapsamında Yedieylül Mahallesinin 14 sokağı sil baştan yenilenerek kullanıma açıldı.

Eklenme:26.04.2018 / 16:24          Güncelleme:26.04.2018 / 16:24
Alt yapısı tamamlanan cadde ve sokaklarda yenileme çalışmalarını sürdüren Turgutlu Belediyesi bu kapsamında Yedieylül Mahallesi’nde 14 sokağı yeniledi. Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından yürütülen çalışmalarda Oğuz Sokak, Kurultay Sokak, Gizem Sokak, Sanatçılar Sokak, Sanat Sokak, Efe Sokak, Park Sokak, Aygün Sokak, Burcu Sokak, Gonca Sokak, Ural Sokak, Burç Sokak, Ayyıldız Sokak ve Emel Sokak yaklaşık 20 bin metrekare parke taşıyla yenilenerek kullanıma açıldı. Çalışmaların tüm hızıyla devam ettiğini belirten Turgutlu Belediye Başkanı Turgay Şirin, “Bilindiği üzere ilçe genelinde 110 sokağımızı yenileme projesi başlatmıştık. Bu kapsamda Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz tarafından Yedieylül Mahallesi’nde 14 sokağımızı sil baştan yeniledik ve kullanıma açtık. Bu sokaklar üzerinde yaklaşık 20 bin metrekare parke taşı kullanıldı. Ekiplerimiz halen daha çalışmalarını sürdürüyor. Yenilenen sokaklarımız vatandaşlarımıza hayırlı olsun” dedi.

Etiketler :
Bu Yıl Bu Ay Bu Hafta Bugün
Copyright © 2009 ajansmanisa.com Manisa Haber, Manisa Haberleri
www.ajansmanisa.com
Rss Mobile @Ajans Manisa /Ajans Manisa

Ulusal Gazeteler

Akşam Hürriyet Milliyet Sabah Star Habertürk Posta Akşam Güneş YeniŞafak YeniAkit

İlçe Haberleri

Şehzadeler Yunusemre Akhisar Alaşehir Demirci Gördes Kırkağaç Salihli Saruhanlı Soma Turgutlu

Kurumsal

Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Manisa Okuyor

Foto Galeri Video Galeri Anketler Manşetler Hata Bildir
Manisa Haberleri Tüm hakları saklıdır. İzinsiz kaynak gösterilse dahi kullanılamaz. | Tasarım ve Kodlama : Manisa Haber