EKONOMİ ASAYİŞ MAGAZİN SPOR POLİTİKA BİLİM VE TEKNOLOJİ GENEL YEREL
AhmetliAkhisarAlaşehirDemirciGölmarmaraGördesKırkağaçKöprübaşıKulaSalihliSarıgölSaruhanlıSelendiSomaŞehzadelerTurgutluYunusemre
SON DAKİKA :

Altındağ zabıtasından bayram denetimi

Halk sağlığını en ön planda tutan Altındağ Belediyesi Zabıta Müdürlüğü, Kurban Bayramı öncesi denetimlerini sıklaştırdı. Zabıta Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, ilçe genelindeki pastaneleri denetledi.

Eklenme:16.08.2018 / 09:22          Güncelleme:16.08.2018 / 09:22
Halk sağlığını tehdit edecek unsurları ortadan kaldıran Zabıta Müdürlüğü, Kurban Bayramı öncesi vatandaşın yüreğine su serpti. Zabıta ekipleri, muhtemel sağlık sorunlarına yol açabilecek durumlara anında müdahale etti. Yasa gereği işletmelerde bulunması zorunlu evrakları kontrol eden ekipler, ruhsatları da inceledi. Zabıta Müdürlüğü, işletmelerin iş yeri açma ve çalışma ruhsatı, teftiş defteri ile ilan, reklam ve vergi levhası tasdiklerine baktı. İncelemeler, pastanelerin imalat bölümünde devam etti. Evrakları bulunmayan ya da eksik olan iş yerlerine cezai işlem uygulandı. Marketlerdeki bayram şekerleri ve çikolatalar da denetimlerden nasibini aldı. Bayram şekerlerinin son kullanma tarihleri ve bayat olup olmadıkları titizlikle incelendi.

“Bayramda da görev başındayız”
Altındağ Belediye Başkanı Veysel Tiryaki, denetimler hakkında şu açıklamayı yaptı. “Bu denetimler, sadece bayram öncesi yapılmıyor. Altındağ zabıtamız özveriyle 7 gün 24 saat kesintisiz çalışıyor. Tüm şikâyetler ekiplerimizce mutlaka değerlendiriliyor. Halkımız, 507 00 55 numaralı telefondan ya da zabita@altindag.bel.tr adresinden de toplumun huzurunu kaçıran davranışları bize bildirebilir.”

Etiketler :
Bu Yıl Bu Ay Bu Hafta Bugün
Copyright © 2009 ajansmanisa.com Manisa Haber, Manisa Haberleri
www.ajansmanisa.com
Rss Mobile @Ajans Manisa /Ajans Manisa

Ulusal Gazeteler

Akşam Hürriyet Milliyet Sabah Star Habertürk Posta Akşam Güneş YeniŞafak YeniAkit

İlçe Haberleri

Şehzadeler Yunusemre Akhisar Alaşehir Demirci Gördes Kırkağaç Salihli Saruhanlı Soma Turgutlu

Kurumsal

Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Manisa Okuyor

Foto Galeri Video Galeri Anketler Manşetler Hata Bildir
Manisa Haberleri Tüm hakları saklıdır. İzinsiz kaynak gösterilse dahi kullanılamaz. | Tasarım ve Kodlama : Manisa Haber