EKONOMİ ASAYİŞ MAGAZİN SPOR POLİTİKA BİLİM VE TEKNOLOJİ GENEL YEREL
AhmetliAkhisarAlaşehirDemirciGölmarmaraGördesKırkağaçKöprübaşıKulaSalihliSarıgölSaruhanlıSelendiSomaŞehzadelerTurgutluYunusemre
SON DAKİKA :

Edremit Ticaret Odası’ndan enflasyonla mücadeleye destek

Balıkesir’in Edremit Ticaret Odası (ETO) Meclis Başkanı Mehmet Hakkı Semerci, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Onur Süer ve Mehmet Çifci “Enflasyon ile topyekün mücadelede biz de varız” dediler. ETO Meclis Başkanı Semerci “Sadece ve sadece cebindeki parasını ve kazancını artırmak için döviz alan, yani ihtiyacı olmadan döviz alan arkadaşımız; bu ülke ekonomisine ve bu ülkeye ihanet etmiştir diye düşünüyorum” dedi.

Eklenme:15.10.2018 / 16:25          Güncelleme:15.10.2018 / 16:25
Edremit Ticaret Odası toplantı salonunda bir basın toplantısı düzenleyen Edremit Ticaret Odası yetkilileri enflasyon mücadelesinde destek mesajları verdiler.
Edremit Ticaret Odası Meclis Başkanı Mehmet Hakkı Semerci, “Sadece ve sadece cebindeki parasını ve kazancını artırmak için döviz alan, yani ihtiyacı olmadan döviz alan arkadaşımız; bu ülke ekonomisine ve bu ülkeye ihanet etmiştir diye düşünüyorum” dedi.
Semerci ETO adına yaptığı basın açıklamasında, “Oda ve borsa üyelerimizin desteğini ve bu kampanyalara katılmalarını rica ediyoruz ve bekliyoruz. İnanıyoruz ki Edremit ve Havran ilçelerimiz olarak gereken fedakarlığı göstereceğiz ve ülkemizin bu dar boğazdan çıkması konusunda verilen mücadelede ön cephede yer alacağız. Kamu ve özel sektör arasında en güçlü koordinasyon ve istişare ile içinden geçtiğimiz bu sürecide geride bırakmak en büyük hedefimiz” dedi.

Etiketler :
Bu Yıl Bu Ay Bu Hafta Bugün
Copyright © 2009 ajansmanisa.com Manisa Haber, Manisa Haberleri
www.ajansmanisa.com
Rss Mobile @Ajans Manisa /Ajans Manisa

Ulusal Gazeteler

Akşam Hürriyet Milliyet Sabah Star Habertürk Posta Akşam Güneş YeniŞafak YeniAkit

İlçe Haberleri

Şehzadeler Yunusemre Akhisar Alaşehir Demirci Gördes Kırkağaç Salihli Saruhanlı Soma Turgutlu

Kurumsal

Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Manisa Okuyor

Foto Galeri Video Galeri Anketler Manşetler Hata Bildir
Manisa Haberleri Tüm hakları saklıdır. İzinsiz kaynak gösterilse dahi kullanılamaz. | Tasarım ve Kodlama : Manisa Haber