EKONOMİ ASAYİŞ MAGAZİN SPOR POLİTİKA BİLİM VE TEKNOLOJİ GENEL YEREL
AhmetliAkhisarAlaşehirDemirciGölmarmaraGördesKırkağaçKöprübaşıKulaSalihliSarıgölSaruhanlıSelendiSomaŞehzadelerTurgutluYunusemre
SON DAKİKA :

Kağıthane Belediyesi, belediyeye bağlı otopark ve sosyal tesislerde yüzde 10 indirim uygulayacak

Kağıthane Belediyesi, "Enflasyonla topyekun mücadele" programına destek çerçevesinde belediyeye bağlı otopark ve sosyal tesislerde yüzde 10 indirim kararı aldı.

Eklenme:15.10.2018 / 16:24          Güncelleme:15.10.2018 / 16:24
Kağıthane Belediyesi’nden "Enflasyonla topyekun mücadele" programına destek geldi. Kağıthane Belediyesi Meclis Üyeleri, Kağıthane Belediyesi’nde bir araya gelerek belediyeye bağlı otoparklar ve sosyal tesislerde yüzde 10 indirim kararına vardılar. Karar yıl sonuna kadar geçerli olacak. Karar yapılan oylamada AK Partili ve Cumhuriyet Halk Partili meclis üyeleri tarafından kabul edildi. Bu sayede belediye, Hükümetin Enflasyonla Mücadele Programı’na destek vererek, vatandaşların yanında olduğunu belirtmiş oldu.
’Bu bir psikolojikte çalışmaydı’
Yerel yönetimler olarak devletin yapmış oldukları enflasyona mücadele programına destek vermek istediklerini söyleyen Kağıthane Belediye Başkanı Fazlı Kılıç " Hayırlı olsun. Bugün indirimlere başladık. Sabahleyin Kağıthane Belediye Meclisi olarak olağanüstü toplantı yaptık. AK Partili ve Cumhuriyet Halk Partili meclis üyelerimizin oyları ile bu kararımızı almış olduk. İşletmelerimize, işletme müdürlüğümüze bağlı tüm otoparklarımızda ve sosyal tesislerimizde tarife üzerinden yüzde 10 indirime gittik. Bu bir psikolojik de çalışmaydı. Biz de yerel yönetimler olarak devletimizin yapmış olduğu bu çalışmaya katkı vermek istedik. Meclis üyeleri de katkı verdiler. Bundan sonra esnaflarımızı da ziyaret edeceğiz. Esnaflarımızı da bu çalışmaya katılmaları için davet edeceğiz" dedi.

Etiketler :
Bu Yıl Bu Ay Bu Hafta Bugün
Copyright © 2009 ajansmanisa.com Manisa Haber, Manisa Haberleri
www.ajansmanisa.com
Rss Mobile @Ajans Manisa /Ajans Manisa

Ulusal Gazeteler

Akşam Hürriyet Milliyet Sabah Star Habertürk Posta Akşam Güneş YeniŞafak YeniAkit

İlçe Haberleri

Şehzadeler Yunusemre Akhisar Alaşehir Demirci Gördes Kırkağaç Salihli Saruhanlı Soma Turgutlu

Kurumsal

Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Manisa Okuyor

Foto Galeri Video Galeri Anketler Manşetler Hata Bildir
Manisa Haberleri Tüm hakları saklıdır. İzinsiz kaynak gösterilse dahi kullanılamaz. | Tasarım ve Kodlama : Manisa Haber