EKONOMİ ASAYİŞ MAGAZİN SPOR POLİTİKA BİLİM VE TEKNOLOJİ GENEL YEREL
AhmetliAkhisarAlaşehirDemirciGölmarmaraGördesKırkağaçKöprübaşıKulaSalihliSarıgölSaruhanlıSelendiSomaŞehzadelerTurgutluYunusemre
SON DAKİKA :

Hizmet-İş Hatıra Ormanı büyüyor

Hizmet-İş tarafından 2016 yılında başlatılan Hatıra Ormanına yeni fidanlar dikildi.

Eklenme:10.11.2018 / 13:53          Güncelleme:10.11.2018 / 13:53
Ağırnas Mahallesi Gölbaşı mevkiinde oluşturulan hatıra ormanının fidan dikim törenine Hak-İş Konfederasyonu Kayseri İl Başkanı ve Hizmet - İş Sendikası Kayseri Şube Başkanı Serhat Çelik, Engelli Komite Başkanı Ahmet Değirmen, Öz Sağlık İş Sendikası Kayseri Şube Başkanı Emre Kocaman, Anadolu Sakatlar Derneği Başkanı Eftal Özkartal ve sendika üyeleri katıldı.
Hak-İş Konfederasyonu Kayseri İl Başkanı ve Hizmet - İş Sendikası Kayseri Şube Başkanı Serhat Çelik programda yaptığı konuşma da Hak-İş Konfederasyonu ve Hizmet İş Sendikası Kayseri Şube Başkanlığı olarak 2016 yılından bu tarafa Ağırnas Mahallesi Gölbaşı mevkiinde ağaçlandırma çalışması yaptıklarını belirterek, “2016 yılında yapmış olduğumuz çalışma ile burada 500 fidanın toprakla buluşturmuştuk. Bugünde 250 fidanı toprakla buluşturduk. Bu alanı bizlere tahsis etmesinden dolayı Melikgazi Belediye Başkanımıza teşekkür ediyorum. Ayrıca Anadolu Engelliler Derneği başkanımız ve mesai arkadaşımız Eftal Başkanımada teşekkür ediyorum. Engelli Başkanımıza teşekkür ediyorum. Öz Sağlık İş Sendikası Başkanıma teşekkür ediyorum. Ayrıca bugünün başka bir anısı da var. 80 yıl önce aramızdan ayrılan Kurtuluş savaşımızın kahramanı Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün aramızdan ayrılışının 80. Yıl dönümünü hasebiyle de burada ulu bir çınarı toprakla buluşturduk. Tüm katılımcılara ve temsilci arkadaşlarıma bir kez daha teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.
Programın ardından katılımcılara ekmek arası sucuk ekmek ikram edildi.

Etiketler :
Bu Yıl Bu Ay Bu Hafta Bugün
Copyright © 2009 ajansmanisa.com Manisa Haber, Manisa Haberleri
www.ajansmanisa.com
Rss Mobile @Ajans Manisa /Ajans Manisa

Ulusal Gazeteler

Akşam Hürriyet Milliyet Sabah Star Habertürk Posta Akşam Güneş YeniŞafak YeniAkit

İlçe Haberleri

Şehzadeler Yunusemre Akhisar Alaşehir Demirci Gördes Kırkağaç Salihli Saruhanlı Soma Turgutlu

Kurumsal

Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Manisa Okuyor

Foto Galeri Video Galeri Anketler Manşetler Hata Bildir
Manisa Haberleri Tüm hakları saklıdır. İzinsiz kaynak gösterilse dahi kullanılamaz. | Tasarım ve Kodlama : Manisa Haber