EKONOMİ ASAYİŞ MAGAZİN SPOR POLİTİKA BİLİM VE TEKNOLOJİ GENEL YEREL
AhmetliAkhisarAlaşehirDemirciGölmarmaraGördesKırkağaçKöprübaşıKulaSalihliSarıgölSaruhanlıSelendiSomaŞehzadelerTurgutluYunusemre
SON DAKİKA :

"Olursan kitap kurdu, kurtarırsın bu yurdu" yarışması sonuçlandı

Eskişehir Özel Ümit Hastanesi tarafından düzenlenen geleneksel resim yarışmasında dereceye girenlere ödülleri verildi.

Eklenme:11.11.2018 / 11:04          Güncelleme:11.11.2018 / 11:04
Eskişehir İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile Eskişehir Özel Ümit Hastanesi tarafından bu yıl 6’ncısı düzenlenen ‘Olursan kitap kurdu, kurtarırsın bu yurdu’ konulu resim yarışması sonuçlandı. Birçok okuldan çok sayıda eserin katıldığı resim yarışması sonunda derece alan öğrencilere ödülleri düzenlenen törenle takdim edildi. Yarışmada birinciye bisiklet, ikinciye tablet, üçüncüye müzik çalar verilirken, mansiyon almayı hak kazanan öğrencilere ise dünya klasikleri verildi.
Özel Ümit Hastanesi’nde düzenlenen ödül töreninde konuşan Başhekim Dr. Selim Murat Ürer kitap okumanın önemine dikkat çekerek, “Çocuklarımızı kitap okumaya teşvik etmek amacıyla düzenlemiş olduğumuz bu yıl ki resim yarışmamızın konusu ‘Olursan kitap kurdu, kurtarırsın bu yurdu’ şeklinde belirledik. Resim yarışmamıza katılarak hayal dünyalarını bize açan çocuklarımıza, onları cesaretlendiren öğretmenlerine, velilerine yarışmamıza destek veren okul müdürlerine ve tabi Özel Ümit Hastanesi yönetimine teşekkür ediyoruz” dedi.
Konuşmanın ardından ödül törenine geçildi. Düzenlenen yarışmada birinci olan Hasan Polatkan Ortaokulu 7/A sınıfı öğrencisi Salih Tuncer Dalan, ikinci Şehit Barış Öztürk Ortaokulu 7/E sınıfı öğrencisi Nisanur Yılmaz, üçüncü Sami Sipahi Ortaokulu 7/I sınıfı öğrencisi Doğa Şahin ile mansiyon almayı hak kazanan Melahat Ünügür Ortaokulu 8/E sınıfı öğrencisi Melek Tosun, 30 Ağustos Ortaokulu 7/D sınıfı öğrencisi Ege Özen, İstiklal Ortaokulu 8/B sınıfı öğrencisi Melike Uçal’a ödülleri takdim edildi.
Öte yandan yarışma sonunda derece alan öğrenciler ücretsiz göz muayenesinden yararlanırken, eserleri ise 2019 yılı takviminde yer alacak.

Etiketler :
Bu Yıl Bu Ay Bu Hafta Bugün
Copyright © 2009 ajansmanisa.com Manisa Haber, Manisa Haberleri
www.ajansmanisa.com
Rss Mobile @Ajans Manisa /Ajans Manisa

Ulusal Gazeteler

Akşam Hürriyet Milliyet Sabah Star Habertürk Posta Akşam Güneş YeniŞafak YeniAkit

İlçe Haberleri

Şehzadeler Yunusemre Akhisar Alaşehir Demirci Gördes Kırkağaç Salihli Saruhanlı Soma Turgutlu

Kurumsal

Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Manisa Okuyor

Foto Galeri Video Galeri Anketler Manşetler Hata Bildir
Manisa Haberleri Tüm hakları saklıdır. İzinsiz kaynak gösterilse dahi kullanılamaz. | Tasarım ve Kodlama : Manisa Haber