EKONOMİ ASAYİŞ MAGAZİN SPOR POLİTİKA BİLİM VE TEKNOLOJİ GENEL YEREL
AhmetliAkhisarAlaşehirDemirciGölmarmaraGördesKırkağaçKöprübaşıKulaSalihliSarıgölSaruhanlıSelendiSomaŞehzadelerTurgutluYunusemre
SON DAKİKA :

ALİ TALAK ÇİĞLİ’YE GÖNÜL VERDİ

CHP Çiğli Belediye Başkan Aday Adayı Ali Talak, Çiğli’nin muhtarlarını ziyaret etmeye devam ediyor

Eklenme:02.10.2013 / 18:31          Güncelleme:02.10.2013 / 18:31
CHP Çiğli Belediye Başkan Aday Adayı Ali Talak, Çiğli’nin muhtarlarını ziyaret etmeye devam ediyor. Köyiçi Mahalle Muhtarı Ahmet Çelik ile bir araya gelerek Çiğli’yi konuşan Talak, Çiğli’yi modern bir kente dönüştürmek için gönül verdiğini söyledi.
CHP Çiğli Belediye Başkan Aday Adayı Ali Talak, Köyiçi Mahalle Muhtarı Ahmet Çelik’i ziyaret etti. Çiğli’yi ortak akılla yönetme isteğinde olan Talak, Köyiçi Mahallesi’nin sorunlarını da muhtarın ağzından dinledi. Çiğli’yi modern kente dönüştüreceğini ve bu işe gönül verdiğini kaydeden Talak, Çiğli’de hayaya geçireceği projelerinden de bahsetti. Çelik de Talak’ın yıllardan beri Çiğli için koşturduğunu belirterek, “Projeler gerçekleştirilirken muhtarlara sorulmuyor. Çiğli’yi bilen bir belediye başkanı Çiğli’yi yönetmeli” diye konuştu.
YÜZDE 100 BİRLİKTE YÖNETECEĞİZ
Mahalle sorunlarını en iyi bilen kişilerin muhtarlar olduğunu söyleyen Talak, “Sadece muhtarların aktardığı sorunları çözseniz bile sorunların büyük bir bölümü ortadan kalkar. Bu sebeple biz Çiğli’de ortak akılı hayata geçireceğiz. Çiğli’yi farklı bir boyuta taşıyarak herkesi birleştireceğiz. Çiğli’yi yüzde 100 birlikte yöneteceğiz” ifadelerini kullandı. Çiğli’nin bir meydanı olmadığını ve meydan projesinin hazır olduğunu vurgulayan Talak, kimsenin burnunu kanatmadan 50 dönümlük bir alan içerisinde Çiğli’ye meydan kazandıracaklarını sözlerine ekledi.
Etiketler :
Bu Yıl Bu Ay Bu Hafta Bugün
Copyright © 2009 ajansmanisa.com Manisa Haber, Manisa Haberleri
www.ajansmanisa.com
Rss Mobile @Ajans Manisa /Ajans Manisa

Ulusal Gazeteler

Akşam Hürriyet Milliyet Sabah Star Habertürk Posta Akşam Güneş YeniŞafak YeniAkit

İlçe Haberleri

Şehzadeler Yunusemre Akhisar Alaşehir Demirci Gördes Kırkağaç Salihli Saruhanlı Soma Turgutlu

Kurumsal

Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Manisa Okuyor

Foto Galeri Video Galeri Anketler Manşetler Hata Bildir
Manisa Haberleri Tüm hakları saklıdır. İzinsiz kaynak gösterilse dahi kullanılamaz. | Tasarım ve Kodlama : Manisa Haber