EKONOMİ ASAYİŞ MAGAZİN SPOR POLİTİKA BİLİM VE TEKNOLOJİ GENEL YEREL
AhmetliAkhisarAlaşehirDemirciGölmarmaraGördesKırkağaçKöprübaşıKulaSalihliSarıgölSaruhanlıSelendiSomaŞehzadelerTurgutluYunusemre
SON DAKİKA :

CHP MİLLETVEKİLLERİNDEN ARMUTLU'YA DESTEK ZİYARETİ

CHP milletvekilleri Hüseyin Aygün, İlhan Cihaner, Musa Sarı, Armutlu Mahallesi'ne gelerek Hasan Ferit Gedik'in cenazesini Gülsuyu'na götürebilmek için oturma eylemi yapan gruba destek verdi

Eklenme:02.10.2013 / 20:44          Güncelleme:02.10.2013 / 20:44
CHP milletvekilleri Hüseyin Aygün, İlhan Cihaner, Musa Sarı, Armutlu Mahallesi'ne gelerek Hasan Ferit Gedik'in cenazesini Gülsuyu'na götürebilmek için oturma eylemi yapan gruba destek verdi. CHP'li Aygün, "Vali ile görüşme talebinde bulundum. Polis ablukasının kaldırılmasını talep edeceğiz" dedi.
CHP milletvekilleri Hüseyin Aygün, İlhan Cihaner, Musa Sarı, Sarıyer’in Armutlu Mahallesi'ne geldi. Hasan Ferit Gedik'in cenazesinin Maltepe'ye götürülmesi için eylem yapan gruba destek veren milletvekilleri basın açıklaması yaptı.
Hüseyin Aygün, "Son yıllarda bu kadar ender ilerici ve insani karaktere sahip genç çok az gördüm. Cumartesi günü yaptığımız sempozyumda da bu pırıl pırıl genç bizi karşıladı. Onu tanımış olmaktan dolayı çok mutluyum. Onun o genç yaşından ve mücadelesinden öğrendim. Aynı zamanda çok üzüldüm. Biz 40'lı yaşlarını devirmiş insanlar olarak 20 yaşındaki gençler öldüğünde yaşamı kendimize haram sayıyoruz. Dilerim bunun hesabı sorulur. Vali ile görüşme talebinde bulundum. Şu polis ablukasının kaldırılmasını talep edeceğiz" dedi.
Mahalleli adına konuşan bir kişi de Hasan Ferit Gedik'in cezaevindeki babasının cenazeye katılabilmesi için kampanya başlattıklarını söyledi.
Etiketler :
Bu Yıl Bu Ay Bu Hafta Bugün
Copyright © 2009 ajansmanisa.com Manisa Haber, Manisa Haberleri
www.ajansmanisa.com
Rss Mobile @Ajans Manisa /Ajans Manisa

Ulusal Gazeteler

Akşam Hürriyet Milliyet Sabah Star Habertürk Posta Akşam Güneş YeniŞafak YeniAkit

İlçe Haberleri

Şehzadeler Yunusemre Akhisar Alaşehir Demirci Gördes Kırkağaç Salihli Saruhanlı Soma Turgutlu

Kurumsal

Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Manisa Okuyor

Foto Galeri Video Galeri Anketler Manşetler Hata Bildir
Manisa Haberleri Tüm hakları saklıdır. İzinsiz kaynak gösterilse dahi kullanılamaz. | Tasarım ve Kodlama : Manisa Haber