EKONOMİ ASAYİŞ MAGAZİN SPOR POLİTİKA BİLİM VE TEKNOLOJİ GENEL YEREL
AhmetliAkhisarAlaşehirDemirciGölmarmaraGördesKırkağaçKöprübaşıKulaSalihliSarıgölSaruhanlıSelendiSomaŞehzadelerTurgutluYunusemre
SON DAKİKA :

MATRAKLIĞI SEVENLER

Bazı insanlar hayata komik gösteren gözlüklerle bakarlar ve her işlerinde her günlerinde çevrelerindeki herkese bir komiklik bir matraklık yaparak insanları güldürmeyi severler. Bu yaptıklarıyla kendileri de gülerler. Bu hayat tarzı giderek ağırlaşan hay

Eklenme:02.10.2013 / 21:28          Güncelleme:02.10.2013 / 21:28

 MATRAKLIĞI SEVENLER

\r\n

 Bazı insanlar hayata komik gösteren gözlüklerle bakarlar ve her işlerinde her günlerinde çevrelerindeki herkese bir komiklik bir matraklık yaparak insanları güldürmeyi severler. Bu yaptıklarıyla kendileri de gülerler. Bu hayat tarzı giderek ağırlaşan hayat şartlarını karşılayabilme gücü verir insana.

\r\n

Siz matraklığı sevenler için artık arkadaşlarınıza hediye tişört alırken kendiniz için t-shirt ararken sizi çok mutlu edecek bir mağazanın olduğunu biliyor musunuz? Bu mağazada tam size uygun envai çeşit ürünler bulunuyor. Yalnız tshirt alıp çıkmıyorsunuz yanında kupa çanta cüzdan da alabiliyorsunuz. Yani tam sizlik bir mağaza. Bu mağazadan aldığınız ürünlerle giyindiğinizde aksesuarları taşıdığınızda insanlar size bakacaklar ve üzerinizdeki yazıyı okuyunca çantanıza bakınca gülmeye başlayacaklar. İşte sizin istediğiniz de buydu öyle değil mi? 

\r\n

          Aslında matraklığı hem yaşamayı hem de yaşatmayı bu kadar seven birisi olarak bu matrak işi yapmanız da isterseniz mümkün. Matrakshop.com ürünlerinin satıcısı olmak isterseniz bu mağaza size bu imkanı da sağlıyor ve hemen sizinle tanışıp bu konuda konuşmak istiyor. İnsanları gülmeye ve güldürmeye bu kadar hasret olduğu bu dünyada bence kazancı hiç de az olmayacak bir iş olabilir. Hatta matraklığı hayat tarzı olarak kabul etmiş olarak sizin bile tasarımlarda uygulanabilecek bir fikriniz de olabilir.

\r\n

Matrakshop.com mağazası bu konuda da işbirliğine açık bir mağaza. Bir bakmışsınız matrak bir fikriniz kupalar ve çantalar üzerinde basılmış ve kapış kapış gidiyor. Neden olmasın? Matrakshop.comtişört fikirleriniz mağazanızda kendiniz kullanarak hayatınızda kendiniz kullanarak reklamını da yapabilirsiniz. İsteyenlere de mağazanızın adresini vermeniz yeterli olacaktır. 

\r\n

 

Etiketler :
Bu Yıl Bu Ay Bu Hafta Bugün
Copyright © 2009 ajansmanisa.com Manisa Haber, Manisa Haberleri
www.ajansmanisa.com
Rss Mobile @Ajans Manisa /Ajans Manisa

Ulusal Gazeteler

Akşam Hürriyet Milliyet Sabah Star Habertürk Posta Akşam Güneş YeniŞafak YeniAkit

İlçe Haberleri

Şehzadeler Yunusemre Akhisar Alaşehir Demirci Gördes Kırkağaç Salihli Saruhanlı Soma Turgutlu

Kurumsal

Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Manisa Okuyor

Foto Galeri Video Galeri Anketler Manşetler Hata Bildir
Manisa Haberleri Tüm hakları saklıdır. İzinsiz kaynak gösterilse dahi kullanılamaz. | Tasarım ve Kodlama : Manisa Haber