EKONOMİ ASAYİŞ MAGAZİN SPOR POLİTİKA BİLİM VE TEKNOLOJİ GENEL YEREL
AhmetliAkhisarAlaşehirDemirciGölmarmaraGördesKırkağaçKöprübaşıKulaSalihliSarıgölSaruhanlıSelendiSomaŞehzadelerTurgutluYunusemre
SON DAKİKA :

SİMAV’A SAĞLIKTA DEV BİR YATIRIM DAHA…

Kütahya’nın Simav İlçesi Doç

Eklenme:03.10.2013 / 00:20          Güncelleme:03.10.2013 / 00:20
Kütahya’nın Simav İlçesi Doç. Dr. İsmail Karakuyu Simav Devlet Hastanesine Sağlık Bakanlığı tarafından alınan dünyadaki son teknolojiye sahip Tomoğrafi cihazı hizmete girdi.
Sağlık Bakanlığı tarafından Kütahya’ya iki adet Tomoğrafi cihazının geldiği cihazların birinin Evliya Çelebi Kütahya Hastanesine ve diğer cihazında Doç. Dr. İsmail Karakuyu Simav Devlet Hastanesine verildiği bildirildi.
Bu konuda açıklama yapan Ak Parti Simav İlçe Başkanı Mehmet Yağcı,” Hastane yönetimimiz istedi bizde temin ettik. Son teknolojiye sahip Tomoğrafi cihazı Kütahya'da sadece Evliya Çelebi Kütahya Hastanesine ve Simav Devlet Hastanesine alındı. Cihazın bedeli 1 milyon 150. Bin liradır.
Doç. Dr. İsmail Karakuyu Simav Devlet Hastanesine Sağlık Bakanlığı tarafından alınan dünyadaki son teknolojiye sahip Tomoğrafi cihazı hizmete girdi. Daha önceleri hizmet alımı şeklinde faydalanılan eski Tomoğrafi cihazından kat kat yeniliklere ve üstünlüklere sahip olan yeni cihazımızla, X, Y, Z koordinatlarında, 32 dilimleme ve 3 boyutlu görüntüleme yapılabiliyor. Kalp anjiosu dışında diğer tüm anjio görüntülemeleri yapılabilmekte. Keşke yapacağımız yeni hastanemizde ilk kurulumunu yapabilseydik. Emeği geçenlere teşekkür ederim. Her şeyin en iyisine layık olan Simav’lı hemşerilerime hayırlı olsun” dedi.
Etiketler :
Bu Yıl Bu Ay Bu Hafta Bugün
Copyright © 2009 ajansmanisa.com Manisa Haber, Manisa Haberleri
www.ajansmanisa.com
Rss Mobile @Ajans Manisa /Ajans Manisa

Ulusal Gazeteler

Akşam Hürriyet Milliyet Sabah Star Habertürk Posta Akşam Güneş YeniŞafak YeniAkit

İlçe Haberleri

Şehzadeler Yunusemre Akhisar Alaşehir Demirci Gördes Kırkağaç Salihli Saruhanlı Soma Turgutlu

Kurumsal

Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Manisa Okuyor

Foto Galeri Video Galeri Anketler Manşetler Hata Bildir
Manisa Haberleri Tüm hakları saklıdır. İzinsiz kaynak gösterilse dahi kullanılamaz. | Tasarım ve Kodlama : Manisa Haber