EKONOMİ ASAYİŞ MAGAZİN SPOR POLİTİKA BİLİM VE TEKNOLOJİ GENEL YEREL
AhmetliAkhisarAlaşehirDemirciGölmarmaraGördesKırkağaçKöprübaşıKulaSalihliSarıgölSaruhanlıSelendiSomaŞehzadelerTurgutluYunusemre
SON DAKİKA :

CHP BUCA'DA ÖRNEK DAYANIŞMA

Çok sayıda aday adayının yarıştığı Buca CHP'de, o isimlerden Mimar Remzi Akdemir ve İzmir'in efsane Büyükşehir Belediye Başkanı Merhum Ahmet Piriştina'nın oğlu Levent Piriştina, İHA'da buluştu, birlik beraberlik mesajları verdi

Eklenme:03.10.2013 / 00:20          Güncelleme:03.10.2013 / 00:20
Çok sayıda aday adayının yarıştığı Buca CHP'de, o isimlerden Mimar Remzi Akdemir ve İzmir'in efsane Büyükşehir Belediye Başkanı Merhum Ahmet Piriştina'nın oğlu Levent Piriştina, İHA'da buluştu, birlik beraberlik mesajları verdi.
İhlas Haber Ajansı İzmir Bölge Müdürü Yusuf Kahraman, Haber Müdürü Halil Karahan ve Bölge Redaktörü Kazım Erkmen ile sohbet edip, Buca için planladıklarını anlatan ikili iddialı olduklarını söylediler.
CHP Buca Belediye Başkan Aday Adayı Mimar Remzi Akdemir, yıllarca Buca ve Büyükşehir belediyelerinde bürokratik görevlerde bulunduğunu, artık belediyeciliği adı gibi bildiğini ifade ederek, "Ben belediyeciliği de, il genel meclisi üyeliğini de başarıyla yaptım. Buca'da bayındırlık komisyon başkanlığı da yaptım. Büyükşehir'de meclis üyeleri, ardından Rahmetli Başkanımız Ahmet Piriştina döneminde grup başkan vekilliği yaptım. İmar komisyonlarında görev aldım. Şimdi birçok arkadaşımı ve çevremiz belediyeciliği iyi bildiğimi ifede ederek benim elimi taşın altına koymamı istediler. Onları kıramadım. Hayırlısıyla bu işe soyundum. Ben Ahmet Piriştina, Burhan Özfatura ile Cemil Şeboy'la çalışmanın tecrübesiyle, önce partimin teveccühünü, ardından da Bucalı hemşehrilerimin teveccühünü kazanmak için hazırım" dedi.
Efsane Başkan Piriştina'nın oğlu Levent Piriştina ise, Piriştina soyadına layık olmaya çalıştığını, genç bir insan olarak siyasette gençlerin de olması gerektiğini savunduğunu söyledi, "Bana her ihtiyaç olduğunda elimi taşın altına koymaktan çekinmedim. Siyasetçi ağabeylerimden daha tecrübesiz olabilirim, ancak bu işte cesaretli olmak gerekiyor. Nihayetinde herşeyi yaşayarak öğreniyorsunuz, sizi yalnız bırakmıyorlar. Tıpkı babam Ahmet Piriştina'nın yaptığı gibi yola Buca'dan çıkıyorum. Kendimi her zamankinden çok daha fazla hazır hissediyorum. Bucalı hemşehrilerime canı gönülden inanıyorum. Buca'da CHP iktidarı devam edecek" ifadelerini kullandı.
İki aday adayı İHA'ya veda ederken, tatlı yarışta el sıkışarak birbirlerine başarı diledi.
Etiketler :
Bu Yıl Bu Ay Bu Hafta Bugün
Copyright © 2009 ajansmanisa.com Manisa Haber, Manisa Haberleri
www.ajansmanisa.com
Rss Mobile @Ajans Manisa /Ajans Manisa

Ulusal Gazeteler

Akşam Hürriyet Milliyet Sabah Star Habertürk Posta Akşam Güneş YeniŞafak YeniAkit

İlçe Haberleri

Şehzadeler Yunusemre Akhisar Alaşehir Demirci Gördes Kırkağaç Salihli Saruhanlı Soma Turgutlu

Kurumsal

Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Manisa Okuyor

Foto Galeri Video Galeri Anketler Manşetler Hata Bildir
Manisa Haberleri Tüm hakları saklıdır. İzinsiz kaynak gösterilse dahi kullanılamaz. | Tasarım ve Kodlama : Manisa Haber