EKONOMİ ASAYİŞ MAGAZİN SPOR POLİTİKA BİLİM VE TEKNOLOJİ GENEL YEREL
AhmetliAkhisarAlaşehirDemirciGölmarmaraGördesKırkağaçKöprübaşıKulaSalihliSarıgölSaruhanlıSelendiSomaŞehzadelerTurgutluYunusemre
SON DAKİKA :

CHP EDİRNE BELEDİYE BAŞKAN ADAY ADAYI NEJAT GENCAN: “HALKLA ALINACAK OLAN KARARLARI HALKLA BİRLİKTE ALACAĞIZ”

Cumhuriyet Halk Partisi’nden Edirne Belediye Başkanlığı için Aday Adayı olan 22’nci dönem milletvekili Nejat Gencan, Edirne Barosu Başkanı Avukat Özgür Yıldırım’ı makamında ziyaret etti

Eklenme:03.10.2013 / 09:35          Güncelleme:03.10.2013 / 09:35
Cumhuriyet Halk Partisi’nden Edirne Belediye Başkanlığı için Aday Adayı olan 22’nci dönem milletvekili Nejat Gencan, Edirne Barosu Başkanı Avukat Özgür Yıldırım’ı makamında ziyaret etti.
Çarşamba günü yaptığı basın toplantısıyla aday adaylığını açıklayan Edirne Belediye Başkanlığı için yola çıkan Nejat Gencan, ilk resmi kurum ziyaretini Edirne Barosu’na gerçekleştirdi. Edirne Barosu’nda yapılan ziyarette konuşan CHP Edirne Belediye Başkan Aday Adayı Nejat Gencan, “Şeffaf bir yönetim anlayışını kendimize ilke edinerek yola çıktık” dedi. Gencan, ziyarette şunları söyledi:
“Belediye Başkanlığı makamını, halkın sorunlarını halkla ve Belediye Meclis üyeleriyle birlikte ortaklaşa çözeceğimiz bir yer haline getireceğiz. Kendimize ilke edindiğimiz şeffaf yönetim anlayışını her alanda uygulayacağız. Kapılarımız halkımıza sonuna kadar açık olacağı gibi halkı ilgilendiren konularda alınacak olan kararları da halkla birlikte alacağız.”
Edirne’nin büyük bir turizm potansiyeline sahip olduğunun da altını çizen Gencan, tarihi binaların çoğunlukla şehir merkezinde toplandığına dikkat çekerek, “Özellikle idari binalar şehrin dışına çıkarılması konusunda çalışmalarımız olacak. Bu sayede şehir merkezindeki yoğunluk azaltılarak şehri rahatlamayı düşünüyoruz. Şehir merkezi turizm alanlarına açılmalı” diye konuştu.
Son olarak Gencan, Edirne’nin başlıca sorunlarının çöp, ulaşım, yeşil alan ve altyapı eksikliği olduğunu sözlerine ekledi.
Baro Başkanı Özgür Yıldırım ise Nejat Gencan’ın ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Nejat Gencan’ın ziyareti bizleri oldukça memnun etmiştir. Ziyaretini aday adaylığı sürecinde dahi gerçekleştirmesi, bu işi ne kadar ciddiye aldığının bir göstergesidir. Kendisine seçim süresince başarılar diliyorum” diyerek düşüncelerini dile getirdi. Ziyarette ayrıca bazı baro yöneticileri ile baroya bağlı avukatlar da yer aldı.
Etiketler :
Bu Yıl Bu Ay Bu Hafta Bugün
Copyright © 2009 ajansmanisa.com Manisa Haber, Manisa Haberleri
www.ajansmanisa.com
Rss Mobile @Ajans Manisa /Ajans Manisa

Ulusal Gazeteler

Akşam Hürriyet Milliyet Sabah Star Habertürk Posta Akşam Güneş YeniŞafak YeniAkit

İlçe Haberleri

Şehzadeler Yunusemre Akhisar Alaşehir Demirci Gördes Kırkağaç Salihli Saruhanlı Soma Turgutlu

Kurumsal

Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Manisa Okuyor

Foto Galeri Video Galeri Anketler Manşetler Hata Bildir
Manisa Haberleri Tüm hakları saklıdır. İzinsiz kaynak gösterilse dahi kullanılamaz. | Tasarım ve Kodlama : Manisa Haber