EKONOMİ ASAYİŞ MAGAZİN SPOR POLİTİKA BİLİM VE TEKNOLOJİ GENEL YEREL
AhmetliAkhisarAlaşehirDemirciGölmarmaraGördesKırkağaçKöprübaşıKulaSalihliSarıgölSaruhanlıSelendiSomaŞehzadelerTurgutluYunusemre
SON DAKİKA :

HER YÖNÜYLE ANKARA KONUŞULACAK

Yenimahalle Belediyesi ile Ankara Kulübü Derneği, Ankara’nın Başkent oluşunun 90’ıncı yıldönümü dolayısıyla 1’inci Büyük Ankara Kurultayı düzenlenecek

Eklenme:03.10.2013 / 09:40          Güncelleme:03.10.2013 / 09:40
Yenimahalle Belediyesi ile Ankara Kulübü Derneği, Ankara’nın Başkent oluşunun 90’ıncı yıldönümü dolayısıyla 1’inci Büyük Ankara Kurultayı düzenlenecek.
Nazım Hikmet Kongre ve Sanat Merkezi’nde 7-11 Ekim tarihleri arasında gerçekleşecek kurultayda, 1923’ten 2013’e Ankara’nın 90 yıllık değişim serüveni tartışılacak.
Birçok uzman, akademisyen, kurum ve kuruluş temsilcisinin görüşlerine yer verilecek kurultayda 5 gün boyunca 15 oturum gerçekleşecek.
İŞTE KURULTAY TAKVİMİ
7 Ekim Pazartesi günü saat 10.00’da açılış konuşmalarıyla startı verilecek kurultayda oturumlar, saat 10.30’da başlayacak. Kurultayın ilk gününde “Başkent Ankara’da Kent Planlama ve Şehircilik" konusu ele alınacak. “Ankara Ekonomisi ve Çalışma Hayatı”, “Ankara’da Çevre, Orman, Tarım”, “Ankara’da Kültür, Sanat, Spor, Medya”, “Ankara’da Altyapı, Kentsel Estetik ve Katılım” konulu sempozyumlar 5 gün boyunca masaya yatırılacak. Sempozyum boyunca birbirinden değerli öğretim üyeleri, bürokratlar, medya temsilcileri ve spor adamları bilgi ve birikimlerini katılımcılarla paylaşacak.
Etiketler :
Bu Yıl Bu Ay Bu Hafta Bugün
Copyright © 2009 ajansmanisa.com Manisa Haber, Manisa Haberleri
www.ajansmanisa.com
Rss Mobile @Ajans Manisa /Ajans Manisa

Ulusal Gazeteler

Akşam Hürriyet Milliyet Sabah Star Habertürk Posta Akşam Güneş YeniŞafak YeniAkit

İlçe Haberleri

Şehzadeler Yunusemre Akhisar Alaşehir Demirci Gördes Kırkağaç Salihli Saruhanlı Soma Turgutlu

Kurumsal

Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Manisa Okuyor

Foto Galeri Video Galeri Anketler Manşetler Hata Bildir
Manisa Haberleri Tüm hakları saklıdır. İzinsiz kaynak gösterilse dahi kullanılamaz. | Tasarım ve Kodlama : Manisa Haber