EKONOMİ ASAYİŞ MAGAZİN SPOR POLİTİKA BİLİM VE TEKNOLOJİ GENEL YEREL
AhmetliAkhisarAlaşehirDemirciGölmarmaraGördesKırkağaçKöprübaşıKulaSalihliSarıgölSaruhanlıSelendiSomaŞehzadelerTurgutluYunusemre
SON DAKİKA :

ACARLAR LONGOZU BİTİŞİĞİNDE TABİAT PARKI KURULACAK

Orman ve Su İşleri 1’inci Bölge Müdürü Haluk Özder, çeşitli inceleme ve görüşmeler yapmak üzere Sakarya Orman ve Su İşleri Şube Müdürlüğünü ziyaret etti

Eklenme:03.10.2013 / 09:50          Güncelleme:03.10.2013 / 09:50
Orman ve Su İşleri 1’inci Bölge Müdürü Haluk Özder, çeşitli inceleme ve görüşmeler yapmak üzere Sakarya Orman ve Su İşleri Şube Müdürlüğünü ziyaret etti.
Ziyaret programı kapsamında önce Sakarya Şube Müdürlüğünde mevcut durum, faaliyetler, 2013 yılı yatırım programı, sorunlar ve çözüm önerileri hususlarında bilgiler alan Özder, karşılıklı görüş alışverişinde bulundu.
Genel Müdürün talimatı ile Şube Müdürlüğünün kuruluşunu planladığı Acarlar Longozu bitişiğindeki potansiyel Tabiat Parkı alanını gezmek ve yerinde incelemek üzere Kaynarca ilçesine de giden Özder, burada ilçe belediye başkanı ile yapılan görüşmeden sonra sahaya inerek arazi incelemesini yerinde yaptı.
Alanda köylülerle de görüşen Özder, mülkiyet sorunu olmayan, halkla ve kurumlarla sıkıntı çıkarmayacak şekilde taslak bir alan üzerinde fikir birliğine varılmak suretiyle kurulacak Tabiat Parkının alanı belirlendi.
Çalışmaların hızlı bir şekilde gerçekleştirilerek kısa bir zaman içinde koordinatlı sınırların belirlenmesi, saha teklifi ile ilgili haritaların oluşturulması ve ön etüt raporunun onaylanmak üzere Bölge Müdürlüğüne gönderilmesini isteyen Özder, arazi incelemesinin ardından İstanbul’a hareket etti.
Etiketler :
Bu Yıl Bu Ay Bu Hafta Bugün
Copyright © 2009 ajansmanisa.com Manisa Haber, Manisa Haberleri
www.ajansmanisa.com
Rss Mobile @Ajans Manisa /Ajans Manisa

Ulusal Gazeteler

Akşam Hürriyet Milliyet Sabah Star Habertürk Posta Akşam Güneş YeniŞafak YeniAkit

İlçe Haberleri

Şehzadeler Yunusemre Akhisar Alaşehir Demirci Gördes Kırkağaç Salihli Saruhanlı Soma Turgutlu

Kurumsal

Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Manisa Okuyor

Foto Galeri Video Galeri Anketler Manşetler Hata Bildir
Manisa Haberleri Tüm hakları saklıdır. İzinsiz kaynak gösterilse dahi kullanılamaz. | Tasarım ve Kodlama : Manisa Haber