EKONOMİ ASAYİŞ MAGAZİN SPOR POLİTİKA BİLİM VE TEKNOLOJİ GENEL YEREL
AhmetliAkhisarAlaşehirDemirciGölmarmaraGördesKırkağaçKöprübaşıKulaSalihliSarıgölSaruhanlıSelendiSomaŞehzadelerTurgutluYunusemre
SON DAKİKA :

DİDİM TİCARET ODASI HEYETİ ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK İL MÜDÜRÜNÜ HAYIRLI OLSUN ZİYARETİNDE BULUNDU

Didim Ticaret Odası heyeti geçtiğimiz günlerde göreve başlayan Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Mehmet Taha Al’ı makamında ziyaret etti

Eklenme:03.10.2013 / 10:07          Güncelleme:03.10.2013 / 10:07
Didim Ticaret Odası heyeti geçtiğimiz günlerde göreve başlayan Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Mehmet Taha Al’ı makamında ziyaret etti.
Ziyarete Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ufuk Döver, Başkan Yardımcıları Gürol Çelik ve Şaban Üstündağ, Yönetim Kurulu Üyeleri Celal Gümüş ve Lütfü Karaaslan ile Meclis Üyesi Mekin Subaşı’nın da hazır bulunduğu ziyarette Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Mehmet Taha Al’a hayırlı olsun dilekleri iletildi.
Ziyarette ayrıca Çevre ve Şehircilik Bakanlığının yeni çıkardığı yönetmelikle özellikle küçük parsellerde yaşanan sıkıntılar dile getirildi. Bu sıkıntının bakanlığa iletilmesi için il müdüründen destek istendi.
İl Müdürü Taha Al ise yakın zamanda bu sıkıntıların belirlenebilmesi için ilçelerde toplantıların düzenleneceğini, toplantılara da İl Genelinde ilk olarak Didim’den başlanacağını, böylelikle taleplerin bakanlığa iletilmesinin önünün açılacağını söyledi.
Yönetim Kurulu Başkanı Ufuk Döver de bu toplantıya kurum olarak ev sahipliği yapmaktan memnuniyet duyacaklarını söyledi. Didim’de yapılaşma ve imar problemlerinin dile getirildiği, kentsel dönüşümün de ilçede hangi alanlarda yapılabileceği tartışıldığı ziyaret samimi bir atmosferde sona erdi.
Etiketler :
Bu Yıl Bu Ay Bu Hafta Bugün
Copyright © 2009 ajansmanisa.com Manisa Haber, Manisa Haberleri
www.ajansmanisa.com
Rss Mobile @Ajans Manisa /Ajans Manisa

Ulusal Gazeteler

Akşam Hürriyet Milliyet Sabah Star Habertürk Posta Akşam Güneş YeniŞafak YeniAkit

İlçe Haberleri

Şehzadeler Yunusemre Akhisar Alaşehir Demirci Gördes Kırkağaç Salihli Saruhanlı Soma Turgutlu

Kurumsal

Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Manisa Okuyor

Foto Galeri Video Galeri Anketler Manşetler Hata Bildir
Manisa Haberleri Tüm hakları saklıdır. İzinsiz kaynak gösterilse dahi kullanılamaz. | Tasarım ve Kodlama : Manisa Haber