EKONOMİ ASAYİŞ MAGAZİN SPOR POLİTİKA BİLİM VE TEKNOLOJİ GENEL YEREL
AhmetliAkhisarAlaşehirDemirciGölmarmaraGördesKırkağaçKöprübaşıKulaSalihliSarıgölSaruhanlıSelendiSomaŞehzadelerTurgutluYunusemre
SON DAKİKA :

AKBÜK’TE TAYİN OLAN KARAKOL KOMUTANINA BAŞKANDAN PLAKET..

2011 yılında Akbük Beldesinde göreve başlayan, Akbük Jandarma Karakol Komutanı Jandarma Üsteğmen Hasan Hüseyin Uçar Eskişehir’e tayin oldu

Eklenme:03.10.2013 / 10:03          Güncelleme:03.10.2013 / 10:03
2011 yılında Akbük Beldesinde göreve başlayan, Akbük Jandarma Karakol Komutanı Jandarma Üsteğmen Hasan Hüseyin Uçar Eskişehir’e tayin oldu. Akbük Belediye Başkanı M. Erçin Sandalcı, Uçar’ı ziyaret ederek teşekkür plaket verdi.
Akbük Belediye Başkanı M. Erçin Sandalcı, Eskişehir’e tayini çıkan Akbük Jandarma Karakol Komutanı Jandarma Üsteğmen Hasan Hüseyin Uçar’ı ziyaret etti. Ziyarette konuşan Başkan Sandalcı “Kendisinin Akbük’e 2011 yılından sonraki gelişimine büyük katkısı ve ciddi anlamda güzel hizmetleri olmuştur, bu anlamda biz Akbüklüler olarak asla onu unutmayacağız ancak mesleği gereği her yerde 2-3 yıllık hizmetini tamamlayıp Genel Kurmay Başkanlığınca farklı yerlere tayin edilmektedirler, aramızdan ayrılış sebebi de budur. Gidişine çok üzülüyoruz. Akbük için önemli bir kayıp fakat sevincimiz üzüntümüzü teselli ediyor, gideceği yere terfi ederek, binbaşı rütbesinde olan kadroya kıdemli üsteğmen olarak tayin ediliyor olması bizim içinde hem gurur hem sevinç kaynağı. Bu tayin ve terfi ne kadar başarılı olduğunun ve teşkilatı tarafından da ne kadar sevildiğinin göstergesidir aynı zamanda. Teşkilat olarak yerine atanacak arkadaşımız, görev olarak aratmayacaktır eminiz, fakat biz kendisini insan olarak bir mesai arkadaşı olarak çok sevdik yokluğu bu bağlamda bizi üzecektir kendisine meslek hayatında mutluluk sağlık ve başarılarının devamını diliyorum" dedi.
Jandarma Üsteğmen Hasan Hüseyin Uçar ise kendisine görev yaptığı sürece gösterilen ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ederken, Akbük’te çalışmanın kendisi için büyük bir onur olduğunu ifade etti. Daha sonra getirilen pasta kesilerek ikramda bulunuldu. Ziyaret sonunda Başkan Sandalcı tarafından Üsteğmen Uçar'a teşekkür plaketi verildi.
Etiketler :
Bu Yıl Bu Ay Bu Hafta Bugün
Copyright © 2009 ajansmanisa.com Manisa Haber, Manisa Haberleri
www.ajansmanisa.com
Rss Mobile @Ajans Manisa /Ajans Manisa

Ulusal Gazeteler

Akşam Hürriyet Milliyet Sabah Star Habertürk Posta Akşam Güneş YeniŞafak YeniAkit

İlçe Haberleri

Şehzadeler Yunusemre Akhisar Alaşehir Demirci Gördes Kırkağaç Salihli Saruhanlı Soma Turgutlu

Kurumsal

Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Manisa Okuyor

Foto Galeri Video Galeri Anketler Manşetler Hata Bildir
Manisa Haberleri Tüm hakları saklıdır. İzinsiz kaynak gösterilse dahi kullanılamaz. | Tasarım ve Kodlama : Manisa Haber