EKONOMİ ASAYİŞ MAGAZİN SPOR POLİTİKA BİLİM VE TEKNOLOJİ GENEL YEREL
AhmetliAkhisarAlaşehirDemirciGölmarmaraGördesKırkağaçKöprübaşıKulaSalihliSarıgölSaruhanlıSelendiSomaŞehzadelerTurgutluYunusemre
SON DAKİKA :

KARİYER ZİRVESİNDE KONUŞAN GİRİŞİMCİLİK UZMANI BURAK ZENGİN:

Sakarya Üniversitesi Kültür ve Kongre Merkezi’nde Bilimsel Araştırmalar Topluluğu kurucusu ve Girişimcilik Uzmanı Burak Zengin’in katılımıyla “Kariyer Zirvesi” isimli etkinlik düzenlendi

Eklenme:03.10.2013 / 10:37          Güncelleme:03.10.2013 / 10:37
Sakarya Üniversitesi Kültür ve Kongre Merkezi’nde Bilimsel Araştırmalar Topluluğu kurucusu ve Girişimcilik Uzmanı Burak Zengin’in katılımıyla “Kariyer Zirvesi” isimli etkinlik düzenlendi.
Sakarya Üniversitesi’nde gördüğü lisans eğitimi boyunca okulun kişisel gelişimine ne denli katkılar yaptığını katılımcılarla paylaşma imkânı bulan Zengin, kariyer alanında görkemli bir konferansa katılmanın kendisinde oluşturduğu memnuniyeti dile getirdi.
Öğrencilerin üniversiteyi yeterince iyi kullanıp bilgiyi almaya yanaşmadıklarından yakınan Zengin, “Üniversiteler öğrencilere bir şeyler öğretmek için değil, öğrencilerin bulundukları kurumdan istediklerini alabilmeyi öğretmek için varlar. Lisans mezunu olmak mesele değil, bir şekilde okul biter. Önemli olan senin okuldan ne aldığındır” diye konuştu.
Tecrübelerini öğrencilerle paylaşan Zengin, öğrencilerin de sorularını yanıtlayarak iş hayatından beklentilerin çözümlemesini yaptı. Zengin, CV hazırlama tekniklerine de değinerek, etkili bir iş yaşamına atılmanın doğru hazırlanmış bir CV’den geçtiğinin altını çizdi.
Etiketler :
Bu Yıl Bu Ay Bu Hafta Bugün
Copyright © 2009 ajansmanisa.com Manisa Haber, Manisa Haberleri
www.ajansmanisa.com
Rss Mobile @Ajans Manisa /Ajans Manisa

Ulusal Gazeteler

Akşam Hürriyet Milliyet Sabah Star Habertürk Posta Akşam Güneş YeniŞafak YeniAkit

İlçe Haberleri

Şehzadeler Yunusemre Akhisar Alaşehir Demirci Gördes Kırkağaç Salihli Saruhanlı Soma Turgutlu

Kurumsal

Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Manisa Okuyor

Foto Galeri Video Galeri Anketler Manşetler Hata Bildir
Manisa Haberleri Tüm hakları saklıdır. İzinsiz kaynak gösterilse dahi kullanılamaz. | Tasarım ve Kodlama : Manisa Haber