EKONOMİ ASAYİŞ MAGAZİN SPOR POLİTİKA BİLİM VE TEKNOLOJİ GENEL YEREL
AhmetliAkhisarAlaşehirDemirciGölmarmaraGördesKırkağaçKöprübaşıKulaSalihliSarıgölSaruhanlıSelendiSomaŞehzadelerTurgutluYunusemre
SON DAKİKA :

HERKESİ AĞLATAN 'RÜYA' BULUŞMA

En büyük hayali Fenerbahçeli futbolcularla buluşmak olan kas hastalığı rahatsızlığı bulunan gencin rüyası gerçekleşti

Eklenme:03.10.2013 / 10:42          Güncelleme:03.10.2013 / 10:42
En büyük hayali Fenerbahçeli futbolcularla buluşmak olan kas hastalığı rahatsızlığı bulunan gencin rüyası gerçekleşti.
16 yaşındaki Fatih Kesik, 3,5 yaşında DMD (Bir tür kronik kas hastalığı) hastalığı teşhisi konulan bir genç. Çocukluk ve gençlik yıllarını hastanelerde geçiren Fatih, tedavileri nedeniyle eğitimini de yarıda bırakmak zorunda kalmış. Annesi Yıldız Hanım Fatih’in en büyük yardımcısı. Tüm kişisel ihtiyaçlarını annesinin yardımıyla karşılayan Fatih, büyük bir Fenerbahçe aşığı.
Maçların hiç birini kaçırmadan takip eden Fatih Kesik’in Fenerbahçeli futbolcularla buluşmak olan en büyük rüyası gerçek oldu.
Geçtiğimiz sezon Selda Topal tarafından planlanarak Fenerbahçe’nin desteğiyle hayata geçirilen “Rüya 1 gün” projesi kapsamında, Selda Topal ve Kesik ailesi, İstanbul’da bir araya geldi. Bir alışveriş merkezinde yer alan Fenerium’da buluşan grup, Fenerium alışverişinin ardından hep birlikte yemek yedi. Yemekte Selda Topal’a teşekkür etmek isteyen Fatih, annesinin kendi tasarımı olan bir kolyeyi Selda Topal’a armağan etti. Fatih’in annesi Yıldız Hanım, “Fatih şu an yaşadığı anın gerçekliğine inanmaya çalışıyor, bu gün onun için dünyanın en değerli günü. Şok’u atlatınca, Fenerbahçe’nin Samandıra Tesisleri’ne geçeceğiz" dedi.
Yemeğin ardından Selda Topal ile vedalaşan Kesik ailesi Fenerbahçe’nin Samandıra Tesisleri’ne geçti. Mehmet Topal tarafından karşılanan Fatih ve ailesi için antrenman öncesi teknik direktör Ersun Yanal, tüm futbolcuları bir araya getirdi. Fatih, en sevdiği üç futbolcu olan Kuyt, Sow ve Mehmet Topal’ı görünce sevince boğuldu. Fatih, onlarla hatıra fotoğrafı çektirdi ama konuşamadığı için sohbet annesinin yardımıyla gerçekleşebildi. Fatih’in yaşadığı büyük sevinç, ailesini gözyaşlarına boğdu. Sevinç gözyaşlarına sahne olan buluşmanın ardından tüm futbolcular Fatih için forma imzaladı.
Fatih’in annesi Yıldız hanım, “Bu Fatih için büyük bir olay. Umarım bu buluşma onun daha fazla hayatta kalmasına vesile olacak" derken göz yaşlarını tutamadı.
Etiketler :
Bu Yıl Bu Ay Bu Hafta Bugün
Copyright © 2009 ajansmanisa.com Manisa Haber, Manisa Haberleri
www.ajansmanisa.com
Rss Mobile @Ajans Manisa /Ajans Manisa

Ulusal Gazeteler

Akşam Hürriyet Milliyet Sabah Star Habertürk Posta Akşam Güneş YeniŞafak YeniAkit

İlçe Haberleri

Şehzadeler Yunusemre Akhisar Alaşehir Demirci Gördes Kırkağaç Salihli Saruhanlı Soma Turgutlu

Kurumsal

Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Manisa Okuyor

Foto Galeri Video Galeri Anketler Manşetler Hata Bildir
Manisa Haberleri Tüm hakları saklıdır. İzinsiz kaynak gösterilse dahi kullanılamaz. | Tasarım ve Kodlama : Manisa Haber