EKONOMİ ASAYİŞ MAGAZİN SPOR POLİTİKA BİLİM VE TEKNOLOJİ GENEL YEREL
AhmetliAkhisarAlaşehirDemirciGölmarmaraGördesKırkağaçKöprübaşıKulaSalihliSarıgölSaruhanlıSelendiSomaŞehzadelerTurgutluYunusemre
SON DAKİKA :

TÜROFED VE SUNEXPRESS TÜRK TURİZMİ İÇİN İŞBİRLİĞİ YAPACAK

TÜROFED ve SunExpress, Antalya’da bir işbirliği protokolü imzaladı

Eklenme:03.10.2013 / 10:40          Güncelleme:03.10.2013 / 10:40
TÜROFED ve SunExpress, Antalya’da bir işbirliği protokolü imzaladı. Yapılan işbirliğine göre SunExpress TÜROFED’e ulaşım sponsoru olurken TÜROFED de SunExpress’e konaklama sponsoru oldu. Ayrıca iki güçlü kurum Türkiye turizmine katkı sağlamak için birlikte reklam ve tanıtım çalışmaları yapacak.
Antalya’daki SunExpress Plaza’da gerçekleştirilen işbirliği protokolüne TÜROFED Yönetim Kurulu Başkanı Osman Ayık ile SunExpress Genel Müdür Yardımcısı Hacı Say imza attı.
İmza töreni öncesinde işbirliği hakkında açıklama yapan Türkiye Otelciler Federasyonu (TÜROFED) Başkanı Osman Ayık, “Türk turizmi içi SunExpress ile önemli çalışmalara imza atacağız” dedi.
SunExpress’in Türk turizmine katkı sağlayan en önemli kurumlardan biri olduğunu söyleyen Ayık, “SunExpress yıllardır Türk turizmine katkılarını başarılı bir şekilde devam ediyor. Antalya merkezli başlayıp İzmir’i de Türkiye’nin en önemli hatlarından bir tanesi haline getirdiler. Türk turizmine katkıları her geçen gün büyüyerek devam ediyor. TÜROFED olarak SunExpress gibi bir kurumla işbirliği yaparak Türk turizmine katkı sağlamaktan dolayı gurur duyuyoruz. Bugün yaptığımız protokol ile bu işbirliğimizi önümüzdeki dönemlere taşımak ve Türk turizmi için önemli işlere imza atmak en büyük arzumuz. Türk turizmine yapmış olduğu katkılardan dolayı Türk konaklama sektörü adına SunExpress’e teşekkür ederiz. SunExpress TÜROFED’e ulaşım sponsoru olurken TÜROFED de SunExpress’e konaklama sponsoru olacak. Ayrıca reklam ve tanıtım çalışmalarımızı da birlikte yapacağız. Bu işbirliğindeki asıl amaç Türk turizmini büyütmek, geliştirmek ve bütün dünyadaki turizm payından en büyük pastayı almaktır” dedi.
SunExpress Genel Müdür Yardımcısı Hacı Say ise TÜROFED ile işbirliği yaptıkları için mutlu olduklarını söyledi. Hacı Say, “TÜROFED ile beraber işbirliğimizi sürdürüyoruz. TÜROFED Türk turizmi için büyük bir kuruluş. Akdeniz ve Ege Bölgesi’nde en çok turist taşıyan havayolu şirketi biziz. Bizim getirdiğimiz özel misafirler de oluyor. Gazipaşa’ya yeni bir uçuş gerçekleştirdik. Bunun için Almanya’dan turizmcileri ve medyayı Gazipaşa’ya getirdik. TÜROFED de bize konaklama konusunda destek verdi. Bundan sonra da destek vereceğine eminiz. Bu protokol Türk turizmine hayırlı olsun” diye konuştu.
TÜROFED Başkan Yardımcısı Mehmet İşler de iki kuruluşun el ele vererek Türk turizmine katkıda bulunacağını söyledi. İşler, “Bir İzmirli olarak SunExpress’i bize verilen büyük bir ödül ve hediye olarak görüyoruz. SunExpress’i İzmir’den çıkarırsak ulaşım bacağımız çok kısa kalacak. TÜROFED ve SunExpress’in güç birlikteliği sadece Antalya ve İzmir’e değil tüm Türkiye’ye katkı koyacaktır” dedi.
Etiketler :
Bu Yıl Bu Ay Bu Hafta Bugün
Copyright © 2009 ajansmanisa.com Manisa Haber, Manisa Haberleri
www.ajansmanisa.com
Rss Mobile @Ajans Manisa /Ajans Manisa

Ulusal Gazeteler

Akşam Hürriyet Milliyet Sabah Star Habertürk Posta Akşam Güneş YeniŞafak YeniAkit

İlçe Haberleri

Şehzadeler Yunusemre Akhisar Alaşehir Demirci Gördes Kırkağaç Salihli Saruhanlı Soma Turgutlu

Kurumsal

Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Manisa Okuyor

Foto Galeri Video Galeri Anketler Manşetler Hata Bildir
Manisa Haberleri Tüm hakları saklıdır. İzinsiz kaynak gösterilse dahi kullanılamaz. | Tasarım ve Kodlama : Manisa Haber