EKONOMİ ASAYİŞ MAGAZİN SPOR POLİTİKA BİLİM VE TEKNOLOJİ GENEL YEREL
AhmetliAkhisarAlaşehirDemirciGölmarmaraGördesKırkağaçKöprübaşıKulaSalihliSarıgölSaruhanlıSelendiSomaŞehzadelerTurgutluYunusemre
SON DAKİKA :

ÇAPA: 1 YILDA 24 YABANCI DİL KURSU AÇTIK

Kırklareli Halk Eğitim Merkezi (HEM) ve Akşam Sanat Okulu (ASO) Müdürlüğü tarafından 1 yıl içersinde 24 yabancı dil kursu açıldı

Eklenme:03.10.2013 / 11:07          Güncelleme:03.10.2013 / 11:07
Kırklareli Halk Eğitim Merkezi (HEM) ve Akşam Sanat Okulu (ASO) Müdürlüğü tarafından 1 yıl içersinde 24 yabancı dil kursu açıldı.
2012- 2013 eğitim-öğretim yılında 2 Arapça, 2 Bulgarca, 20 İngilizce olmak üzere kurum tarafından 24 yabancı dil kursu açıldı. Açılan 24 yabancı kursta 400 kursiyer, seçtikleri dilde kurs görerek sertifika almaya hak kazandı. Kırklareli Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Müdürü Hayati Çapa, “ Kurumumuz bünyesinde açılan 24 kursa kursiyerlerimiz tarafından yoğun ilgi ile karşılandı” dedi.
1 yıl içinde 24 yabancı dil kursu açtıkları bu kurslara 400 kursiyerin katılarak yabancı dil öğrendiğinin altını çizen Çapa, “ Yabancı dil kurslarımızda ki kursiyer profilini incelediğimizde, toplumumuzun her kesiminden insanımızın olduğunu görmekteyiz. Halk Eğitim Merkezi olarak temel hedefimiz her zaman, her yerde, herkes için hayat boyu eğitimdir. Bakanlığımızın son yıllarda Hayat Boyu Öğrenme ile ilgili yaptığı düzenlemelerde, insan hayatının her anıyla ilgili programlarımız var. 1 yıl içinde açılan 24 kursa Kırklarelili halkının yanında, üniversite öğrencileri de talep ediyor” şeklinde konuştu.
Etiketler :
Bu Yıl Bu Ay Bu Hafta Bugün
Copyright © 2009 ajansmanisa.com Manisa Haber, Manisa Haberleri
www.ajansmanisa.com
Rss Mobile @Ajans Manisa /Ajans Manisa

Ulusal Gazeteler

Akşam Hürriyet Milliyet Sabah Star Habertürk Posta Akşam Güneş YeniŞafak YeniAkit

İlçe Haberleri

Şehzadeler Yunusemre Akhisar Alaşehir Demirci Gördes Kırkağaç Salihli Saruhanlı Soma Turgutlu

Kurumsal

Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Manisa Okuyor

Foto Galeri Video Galeri Anketler Manşetler Hata Bildir
Manisa Haberleri Tüm hakları saklıdır. İzinsiz kaynak gösterilse dahi kullanılamaz. | Tasarım ve Kodlama : Manisa Haber