EKONOMİ ASAYİŞ MAGAZİN SPOR POLİTİKA BİLİM VE TEKNOLOJİ GENEL YEREL
AhmetliAkhisarAlaşehirDemirciGölmarmaraGördesKırkağaçKöprübaşıKulaSalihliSarıgölSaruhanlıSelendiSomaŞehzadelerTurgutluYunusemre
SON DAKİKA :

LİKOĞLU’NA SURİYE'YE İNSANİ YARDIM PLATFORMU'NDAN PLAKET

Şanlıurfa İl Emniyet Müdürü Mehmet Likoğlu, Şanlıurfa Sivil Toplum Kuruluşları İnsani Yardım Platformu Başkanı Osman Gerem, Komite Başkanı Mehmet Adil Saraç, Platform Başkan Yardımcısı Yusuf Mert’i makamında kabul etti

Eklenme:03.10.2013 / 11:24          Güncelleme:03.10.2013 / 11:24
Şanlıurfa İl Emniyet Müdürü Mehmet Likoğlu, Şanlıurfa Sivil Toplum Kuruluşları İnsani Yardım Platformu Başkanı Osman Gerem, Komite Başkanı Mehmet Adil Saraç, Platform Başkan Yardımcısı Yusuf Mert’i makamında kabul etti.
Ziyaret sırasında konuşan İnsani Yardım Platformu Başkanı Osman Gerem, huzurlu ve güvenli bir ortamın sağlanmasından dolayı İl Emniyet Müdürü Mehmet Likoğlu’na ve Emniyet Teşkilatı mensuplarına teşekkür ederek, “Bir yıllık süreçte yaklaşık 60 sivil toplum kuruluşunu bir araya gelerek, Suriye halkına destek sağladık. Suriyeli vatandaşların yanlarında olduğumuzu göstermek amacıyla yardım kampanyası başlattık. Başlatılan bu kampanyaların geri dönüşlerinin memnun edici olduğunu, yurtiçindeki ve sınırın diğer tarafındaki Suriye halkına içerisinde çeşitli malzemelerin bulunduğu 150 TIR’ı ulaştırdık. Bu faaliyetleri yürütürken huzurlu ve güvenli bir ortamın sağlanmasında her zaman destek olan Emniyet Müdürü Mehmet Likoğlu’na ve Emniyet Teşkilatı mensuplarına teşekkür ediyorum” dedi.
İl Emniyet Müdürü Likoğlu ise İnsani Yardım Platformu Başkanı Osman Gerem ve beraberindeki heyetin yapmış olduğu ziyaretlerinden dolayı memnuniyetini dile getirerek, “İnsanı Yardım Platformu öncülüğünde, Şanlıurfa halkının, sivil toplum kuruluşlarının, iş adamlarının ve yurdumuzun her yerindeki yardımsever vatandaşlarımızın, Suriye halkına yardım etmek için bir araya geldiklerini görmek güzel bir davranıştır. Bu çalışmaların herkese örnek olduğunu ve ihtiyaç sahiplerine ulaştırılan yardımlar sayesinde Suriyeli vatandaşların mağduriyetlerin giderildiğini görmek mutluluk vericidir. Herkes tarafından takdir edilen bu hareketin asıl kahramanları İnsanı Yardım Platformudur” diye konuştu.
Konuşmaların ardından İnsani Yardım Platformu yöneticileri tarafından İl Emniyet Müdürü Mehmet Likoğlu’na plaket verildi.
Etiketler :
Bu Yıl Bu Ay Bu Hafta Bugün
Copyright © 2009 ajansmanisa.com Manisa Haber, Manisa Haberleri
www.ajansmanisa.com
Rss Mobile @Ajans Manisa /Ajans Manisa

Ulusal Gazeteler

Akşam Hürriyet Milliyet Sabah Star Habertürk Posta Akşam Güneş YeniŞafak YeniAkit

İlçe Haberleri

Şehzadeler Yunusemre Akhisar Alaşehir Demirci Gördes Kırkağaç Salihli Saruhanlı Soma Turgutlu

Kurumsal

Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Manisa Okuyor

Foto Galeri Video Galeri Anketler Manşetler Hata Bildir
Manisa Haberleri Tüm hakları saklıdır. İzinsiz kaynak gösterilse dahi kullanılamaz. | Tasarım ve Kodlama : Manisa Haber