EKONOMİ ASAYİŞ MAGAZİN SPOR POLİTİKA BİLİM VE TEKNOLOJİ GENEL YEREL
AhmetliAkhisarAlaşehirDemirciGölmarmaraGördesKırkağaçKöprübaşıKulaSalihliSarıgölSaruhanlıSelendiSomaŞehzadelerTurgutluYunusemre
SON DAKİKA :

KİLİS - POLATELİ - GAZİANTEP ŞAHİNBEY TEKSTİL İHTİSAS ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ YER SEÇİM KOMİSYONU KİLİS’E GELDİ

Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Sanayi Bölgeleri Genel Müdürlüğü’ne bağlı Kilis-Polateli-Gaziantep Şahinbey Tekstil İhtisas Organize Sanayi Bölgesi Yer Seçim Komisyonu Kilis’e gelerek toplantı yaptı

Eklenme:03.10.2013 / 11:36          Güncelleme:03.10.2013 / 11:36
Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Sanayi Bölgeleri Genel Müdürlüğü’ne bağlı Kilis-Polateli-Gaziantep Şahinbey Tekstil İhtisas Organize Sanayi Bölgesi Yer Seçim Komisyonu Kilis’e gelerek toplantı yaptı.
Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Sanayi Bölgeleri Genel Müdürlüğü’nden İzlem Küllük başkanlığında bir heyet Kilis’e geldi. Kilis Ticaret ve Sanayi Odası (KİTSO) Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilen toplantıya; Gaziantep Sanayi Odası (GSO) Başkanı Adil Konukoğlu, KİTSO Başkanı Mehhmet Erdal Öndeş, Vali Yardımcısı Hakan Ezgi, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Mustafa Bolat ve KİTSO Genel Sekreteri Mehmet Murat Sakar katıldı.
KİTSO Toplantı Salonu’nda basına kapalı gerçekleştirilen toplanın ardından Kilis-Polateli - Gaziantep Şahinbey Tekstil İhtisas Organize Sanayi Bölgesi’nin kurulacağı yerde incelmelerde bulunacağı, daha sonra yeniden üyelerin bir araya gelerek durum değerlendirmesi yapılacağı öğrenildi.
Kilis-Polateli - Gaziantep Şahinbey Tekstil İhtisas Organize Sanayi Bölgesi Yer Seçim Komisyonu’nda Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Sanayi Bölgeleri Genel Müdürlüğü Kilis Polateli Şahinbey Tekstil İhtisas Organize Sanayi Bölgesi’nin yer seçimini yapmak üzere Yer Seçimi Komisyonu kurulmasına karar verdi.
Etiketler :
Bu Yıl Bu Ay Bu Hafta Bugün
Copyright © 2009 ajansmanisa.com Manisa Haber, Manisa Haberleri
www.ajansmanisa.com
Rss Mobile @Ajans Manisa /Ajans Manisa

Ulusal Gazeteler

Akşam Hürriyet Milliyet Sabah Star Habertürk Posta Akşam Güneş YeniŞafak YeniAkit

İlçe Haberleri

Şehzadeler Yunusemre Akhisar Alaşehir Demirci Gördes Kırkağaç Salihli Saruhanlı Soma Turgutlu

Kurumsal

Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Manisa Okuyor

Foto Galeri Video Galeri Anketler Manşetler Hata Bildir
Manisa Haberleri Tüm hakları saklıdır. İzinsiz kaynak gösterilse dahi kullanılamaz. | Tasarım ve Kodlama : Manisa Haber