EKONOMİ ASAYİŞ MAGAZİN SPOR POLİTİKA BİLİM VE TEKNOLOJİ GENEL YEREL
AhmetliAkhisarAlaşehirDemirciGölmarmaraGördesKırkağaçKöprübaşıKulaSalihliSarıgölSaruhanlıSelendiSomaŞehzadelerTurgutluYunusemre
SON DAKİKA :

PAMUK: "ÖZGÜRLÜKLERİN İADESİ YARIM OLAMAZ"

AK Parti Seyhan İlçe Başkanı Kasım Pamuk, gasp edilmiş hakların halka iadesi sürecinin devam ettiğini belirterek, "Halka iade edilen haklar susuzluktan çatlamış topraklara verilen su gibi gözden kayboluyor" dedi

Eklenme:03.10.2013 / 12:03          Güncelleme:03.10.2013 / 12:03
AK Parti Seyhan İlçe Başkanı Kasım Pamuk, gasp edilmiş hakların halka iadesi sürecinin devam ettiğini belirterek, "Halka iade edilen haklar susuzluktan çatlamış topraklara verilen su gibi gözden kayboluyor" dedi.
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın Adana’ya gelişi ve demokratikleşme paketi ile ilgili bir açıklama yapan Pamuk, "Başbakanımız AK Parti’yi kurduğu gün halka verdiği tüm sözleri yerine getiriyor. Gasp edilmiş hakların halka iadesi süreci devam ediyor. Halka iade edilen haklar susuzluktan çatlamış topraklara verilen su gibi gözden kayboluyor. Halkımız uzunca bir zamandır en temel haklarından mahrum yaşamak zorunda kaldı. Milletimiz özgürlüklere hasret kalmıştır. Özgürlüklerin iadesi yarım olamaz. Tüm hak ve hürriyetlerin halka iade süreci devam ediyor. Başbakanımız tarafından en son açıklanan demokratikleşme paketi çok önemli sorunlara çözüm getiriyor” diye konuştu.
Türkiye’de daha çözülecek çok sorun olduğunu belirten Pamuk, şöyle devam etti:
“Başbakanımız ülkenin tüm sorunlarını aciliyet bilinciyle sıraya koymuştur. Yeri ve zamanı gelen sorunlara neşter vuruyor. Çok önemli problemler çözüldü. Halkımız başbakanımıza güveniyor. Halkın AK Parti’ye olan desteği her geçen gün artıyor. Esas olan karşılıklı güvendir. Halkını seven bir başbakanımız ve başbakanına güvenen bir halkımız var. Karşılıklı sevgi ve güven ortamı devam ettikçe Türkiye’nin önündeki tüm engeller kalkacaktır.”
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın 5 Ekim Cumartesi günü saat 16:00’da Adana halkıyla buluşacağını söyleyen Pamuk, “Başbakanımızı en güzel şekilde karşılamak için hazırlıklarımızı yapıyoruz. Başbakanımızın Adana’da yüz binlerce seveni var. Sevenlerinin duyması halinde yüz binler meydana akın edecektir. Yeter ki Başbakanımızın gelişini duysunlar. Başbakanımızın gelişinden haberi olan her seveni Adana’da çok yüksek bir heyecan dalgası vesile olacaklardır. Tüm halkımızı İstasyon Meydanı’na bekliyoruz. Orda başbakanımıza olan sevgimizi hep birlikte göstereceğiz” dedi.
Etiketler :
Bu Yıl Bu Ay Bu Hafta Bugün
Copyright © 2009 ajansmanisa.com Manisa Haber, Manisa Haberleri
www.ajansmanisa.com
Rss Mobile @Ajans Manisa /Ajans Manisa

Ulusal Gazeteler

Akşam Hürriyet Milliyet Sabah Star Habertürk Posta Akşam Güneş YeniŞafak YeniAkit

İlçe Haberleri

Şehzadeler Yunusemre Akhisar Alaşehir Demirci Gördes Kırkağaç Salihli Saruhanlı Soma Turgutlu

Kurumsal

Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Manisa Okuyor

Foto Galeri Video Galeri Anketler Manşetler Hata Bildir
Manisa Haberleri Tüm hakları saklıdır. İzinsiz kaynak gösterilse dahi kullanılamaz. | Tasarım ve Kodlama : Manisa Haber