EKONOMİ ASAYİŞ MAGAZİN SPOR POLİTİKA BİLİM VE TEKNOLOJİ GENEL YEREL
AhmetliAkhisarAlaşehirDemirciGölmarmaraGördesKırkağaçKöprübaşıKulaSalihliSarıgölSaruhanlıSelendiSomaŞehzadelerTurgutluYunusemre
SON DAKİKA :

‘PARLAK GELECEKLERE DESTEK GENÇLERDEN GELECEK’ PROJESİ ORTADÜZÜ KÖYÜ’DE VERİLEN SEMİNER İLE BAŞLADI

Avrupa Birliği Bakanlığı, Avrupa Birliği Eğitim ve Gençlik Programları Merkezi Başkanlığı’nun destekleri ile Ulusal Ajans‘tan hibe alan Katre-i Umman Gençlik Grubunca yürütülen ‘’Parlak Geleceklere Destek Gençlerden Gelecek’’ projesi Ortadüzü Köyü’nde ail

Eklenme:03.10.2013 / 12:28          Güncelleme:03.10.2013 / 12:28
Avrupa Birliği Bakanlığı, Avrupa Birliği Eğitim ve Gençlik Programları Merkezi Başkanlığı’nun destekleri ile Ulusal Ajans‘tan hibe alan Katre-i Umman Gençlik Grubunca yürütülen ‘’Parlak Geleceklere Destek Gençlerden Gelecek’’ projesi Ortadüzü Köyü’nde ailelere verilen seminer ile başladı.
Avrupa Birliği Bakanlığı ve Avrupa Birliği Eğitim ve Gençlik programları Merkez Başkanlığının destekleriyle Erzurum'da köyde yaşayan çocukların ailelerine kitle iletişim araçlarının bilinçli kullanılması ve çocukların sosyalleşmesi amacıyla başlatılan 'Parlak Geleceklere Destek Gençlerden Gelecek' projesi ailelere verilen seminer ile başladı.
Uzman Psikolog Uğur Elmas’ın konuşmacı olarak katıldığı seminerde ailelere ‘’kitle iletişim araçlarının kullanımı, çocukların bireysel ve sosyal gelişimi, çocuklarla olan iletişimler’’ gibi konularda bilgilendirme yapıldı. Yakutiye Belediyesi’nin ve Yakutiye Gençlik Meclisinin de katılımıyla gerçekleşen seminerde aileler kendi sorunlarını ve fikirlerini Uzman Psikolog Uğur Elmas ve proje ekibiyle paylaştılar.
Proje Koordinatörü Aslıhan Yetim, Uğur Elmas’a vermiş olduğu seminerden dolayı teşekkür etti. Katre-i Umman Gençlik Grubunun yürüttüğü Eylem 1.2 Gençlik Girişimi Projesi olan ‘’Parlak Geleceklere Destek Gençlerden Gelecek’’ projesi kapsamında bir sonraki aile seminerinin Yeşilyayla Köyü’nde gerçekleştirileceği belirtildi. Projenin aile seminerlerinden sonra sıradaki etkinliği ise Drama Atölyesi çalışmaları olacak.
Çalışmaların, Yeşilyayla, Yeşildere, Yeşilova, Gülpınar, Çayırca, Mülk, Muratgeldi, Oratadüzü köylerindeki İlkokul öğrencilerine yönelik yapılması planlanıyor.
Etiketler :
Bu Yıl Bu Ay Bu Hafta Bugün
Copyright © 2009 ajansmanisa.com Manisa Haber, Manisa Haberleri
www.ajansmanisa.com
Rss Mobile @Ajans Manisa /Ajans Manisa

Ulusal Gazeteler

Akşam Hürriyet Milliyet Sabah Star Habertürk Posta Akşam Güneş YeniŞafak YeniAkit

İlçe Haberleri

Şehzadeler Yunusemre Akhisar Alaşehir Demirci Gördes Kırkağaç Salihli Saruhanlı Soma Turgutlu

Kurumsal

Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Manisa Okuyor

Foto Galeri Video Galeri Anketler Manşetler Hata Bildir
Manisa Haberleri Tüm hakları saklıdır. İzinsiz kaynak gösterilse dahi kullanılamaz. | Tasarım ve Kodlama : Manisa Haber