EKONOMİ ASAYİŞ MAGAZİN SPOR POLİTİKA BİLİM VE TEKNOLOJİ GENEL YEREL
AhmetliAkhisarAlaşehirDemirciGölmarmaraGördesKırkağaçKöprübaşıKulaSalihliSarıgölSaruhanlıSelendiSomaŞehzadelerTurgutluYunusemre
SON DAKİKA :

UŞAK'TA TERMAL TESİSE ZİYARETÇİ AKINI YAŞANIYOR

Uşak Belediyesi’nin 28 Eylül 2013 günü hizmete açtığı Kayaağıl Jeotermal tesislerine 5 gün gibi kısa sürede 3 bin 125 kişi giderek faydalandı

Eklenme:03.10.2013 / 12:44          Güncelleme:03.10.2013 / 12:44
Uşak Belediyesi’nin 28 Eylül 2013 günü hizmete açtığı Kayaağıl Jeotermal tesislerine 5 gün gibi kısa sürede 3 bin 125 kişi giderek faydalandı.
Termal merkezin kalitesinden memnun olan Uşaklılar bu bağlamda açılış saatinden kapanış saatine kadar merkezi tıklım tıklım doldurmaya devam ediyorlar. Konu hakkında açıklama yapan Belediye Başkanı Ali Erdoğan merkeze kısa sürede binlerce vatandaşın gelmesinin kendileri için onur verici olduğunu bildirdi. Jeotermalin açılışından sonra vatandaşların yoğun teveccühü ile karşılaştığını dile getiren Başkan Erdoğan, " Merkezimizin her anlamı ile özel olması için gecemizi gündüzümüze katarak yoğun bir çalışma sergiledik. Çalışmalarımızın meyvelerini ise merkezimizi açarak aldık. Açılmamızdan kısa bir zaman geçmesine rağmen vatandaşlarımızın bu denkli ilgi göstermeleri bizler için en büyük mutluluk oldu” dedi.
Bundan sonra da merkeze olan ilginin giderek artacağına inandıklarına dikkat çeken Erdoğan, yakın zamanda bu ilginin yatırımcıların gelmesinden önemli bir etken olacağının altını çizdi. Merkezde apartların bitmesi ile beraber ilginin daha da artacağına inandıklarını kaydeden Başkan Erdoğan, "Merkezimiz birçok hastalığın tedavisine katkı sağlayan şifalı suyu ile de dikkat çekmektedir. Bu nedenle daha iyi konuma geleceğini biliyoruz. Merkezimizde apartları da zamanla arttırarak il dışından ziyaretçilerin kentimize akın etmesine vesile olacağız. Bu sayede ilimizde sağlık turizmi giderek artacak” şeklinde konuştu.
Etiketler :
Bu Yıl Bu Ay Bu Hafta Bugün
Copyright © 2009 ajansmanisa.com Manisa Haber, Manisa Haberleri
www.ajansmanisa.com
Rss Mobile @Ajans Manisa /Ajans Manisa

Ulusal Gazeteler

Akşam Hürriyet Milliyet Sabah Star Habertürk Posta Akşam Güneş YeniŞafak YeniAkit

İlçe Haberleri

Şehzadeler Yunusemre Akhisar Alaşehir Demirci Gördes Kırkağaç Salihli Saruhanlı Soma Turgutlu

Kurumsal

Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Manisa Okuyor

Foto Galeri Video Galeri Anketler Manşetler Hata Bildir
Manisa Haberleri Tüm hakları saklıdır. İzinsiz kaynak gösterilse dahi kullanılamaz. | Tasarım ve Kodlama : Manisa Haber