EKONOMİ ASAYİŞ MAGAZİN SPOR POLİTİKA BİLİM VE TEKNOLOJİ GENEL YEREL
AhmetliAkhisarAlaşehirDemirciGölmarmaraGördesKırkağaçKöprübaşıKulaSalihliSarıgölSaruhanlıSelendiSomaŞehzadelerTurgutluYunusemre
SON DAKİKA :

AKİF KÜPLEMEZ: "DEMOKRATİKLEŞME PAKETİ SOSYAL VE EKONOMİK BAZDA KAZANÇ SAĞLAR"

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın önceki gün açıkladığı demokratikleşme paketinin temel hak ve özgürlüklerin sağlanması açısından önemli bir aşama olduğunu ifade eden Uşak Deri Karma Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Akif Küplemez, paketin so

Eklenme:03.10.2013 / 12:43          Güncelleme:03.10.2013 / 12:43
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın önceki gün açıkladığı demokratikleşme paketinin temel hak ve özgürlüklerin sağlanması açısından önemli bir aşama olduğunu ifade eden Uşak Deri Karma Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Akif Küplemez, paketin sosyal ve ekonomik anlamda da ülkemiz için kazanç olduğunu dile getirdi.
Demokratikleşme paketinin toplumsal bütünlük, sosyal barış ve huzur için önemli olduğunu söyleyen Uşak Karma OSB Başkanı Akif Küplemez, “Türkiye her geçen gün kabuğunu kırıyor. Daha önceki dönemlerde ötelenen sorunların çözümü yolunda, son birkaç yıl içinde ciddi adımlar atıldı. Bizler işadamları olarak toplumda huzur ve güvenin olmasından yanayız. Çünkü huzurlu ve güvenli toplumlarda üretim ve yatırım vardır. Yatırımların arttığı noktada istihdam problemi de kendiliğinden çözülmüş olur” dedi.
Ülkede iç huzurun sağlanması için sağduyulu ve bilinçli yaklaşımların önem taşıdığını ifade eden Akif Küplemez, “Biz düşmanlık yerine kardeşliği baz alan, gerileme yerine ilerlemeyi sağlayan, terör yerine barış ve huzuru önceleyen, baskıcı ve kısıtlayıcı yönetimler yerine demokrasiyi özümsemiş yapılanmaları istiyoruz. Bu bağlamda demokratikleşme paketini olumlu buluyoruz” diye konuştu.
Etiketler :
Bu Yıl Bu Ay Bu Hafta Bugün
Copyright © 2009 ajansmanisa.com Manisa Haber, Manisa Haberleri
www.ajansmanisa.com
Rss Mobile @Ajans Manisa /Ajans Manisa

Ulusal Gazeteler

Akşam Hürriyet Milliyet Sabah Star Habertürk Posta Akşam Güneş YeniŞafak YeniAkit

İlçe Haberleri

Şehzadeler Yunusemre Akhisar Alaşehir Demirci Gördes Kırkağaç Salihli Saruhanlı Soma Turgutlu

Kurumsal

Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Manisa Okuyor

Foto Galeri Video Galeri Anketler Manşetler Hata Bildir
Manisa Haberleri Tüm hakları saklıdır. İzinsiz kaynak gösterilse dahi kullanılamaz. | Tasarım ve Kodlama : Manisa Haber