EKONOMİ ASAYİŞ MAGAZİN SPOR POLİTİKA BİLİM VE TEKNOLOJİ GENEL YEREL
AhmetliAkhisarAlaşehirDemirciGölmarmaraGördesKırkağaçKöprübaşıKulaSalihliSarıgölSaruhanlıSelendiSomaŞehzadelerTurgutluYunusemre
SON DAKİKA :

VAN SMMMO YÖNETİM KURULU BAŞKANLIĞI’NA ŞAHİN GETİRİLDİ

Van Serbest Muhasebeciler ve Mali Müşavirleri Odası (SMMMO) Yönetim Kurulu Başkanlığı’na İbrahim Şahin getirildi

Eklenme:03.10.2013 / 12:58          Güncelleme:03.10.2013 / 12:58
Van Serbest Muhasebeciler ve Mali Müşavirleri Odası (SMMMO) Yönetim Kurulu Başkanlığı’na İbrahim Şahin getirildi.
Odada düzenlenen basın toplantısında konuşan SMMMO Yönetim Kurulu eski başkanı Yakup Simeklioğlu, görevi devrettiğini söyledi. 5-6 Ekim tarihlerinde yapılacak olan Türkiye Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler ve Yeminli Mali Müşavirler Odaları Birliği (TÜRMOB) seçimlerinde aday adayı olması nedeniyle görevinden istifa etmek zorunda kaldığını ifade eden Simeklioğlu, “Doğu ve Güneydoğu Anadolu Serbest Muhasebeciler Mali Müşavirleri Odaları Platformu’nun önerisiyle üst birliğimiz olan TÜRMOB yönetimine aday gösterildim. 5-6 Ekim 2013 de yapılacak olan seçimlerde eğer oraya gitmem söz konusu olursa, bu hizmetimizi Ankara’da TÜRMOB bünyesinde sürdüreceğiz. Üst birliğe aday olmam nedeniyle istifa etmem söz konusuydu. Dün meslek mensubu arkadaşlarıma bir veda konuşması yaparak, istifa dilekçemi verdim. Bugünde yönetim kurulunda olan arkadaşlarımla toplantı yaptık. Toplantı sonunda Van SMMMO Yönetim Kurulu Başkanlığı’na İbrahim Şahin getirildi” dedi.
Bugüne kadar en iyi hizmeti vermeye çalıştıklarını dile getiren Simeklioğlu, “2004’ten bugüne kadar Van SMMMO Yönetim Kurulu Başkanlığı’nı yürüttüm. Yaklaşık 23 yıllık bu süreçte arkadaşlarımla birlikte büyük hizmetlerimiz oldu. Ben inanıyorum ki bundan sonraki dönemlerde de arkadaşlarım, çıtayı daha da yükseklere götürerek, odaya bizden fazla hizmet ve emek vereceklerdir. Yeni yönetim kuruluna görevlerinde başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı.
SMMMO Yönetim Kurulu Başkanlığı’na getirilen İbrahim Şahin ise, “Bu bir nöbet değişimidir. Biz başkandan bayrağı devraldık. 23 yıldır yapmış olduğu emeklere, biraz emek katarak odamıza layık olacağımıza inanıyorum. Temel amacımız tabi ki mesleki sorunlarımız, mesleki sıkıntılarımızdır. Van’da, başkanımızın ve geçmişteki arkadaşlarımızın bıraktığı o temelde alıp götürmek, başarıya başarı katmaktır. Tüm hedefimiz bu olacaktır. İlimize hayırlı olsun” dedi.
SMMMO Yönetim Kurulu Başkan yardımcısı ve Sekreter Yakup Örenci de, yapılacak olan TÜRMOB seçimlerinde aday adayı olan Yakup Simeklioğlu’na başarılar dileyerek, yaptığı hizmetlerden dolayı kendisine teşekkür etti.
Etiketler :
Bu Yıl Bu Ay Bu Hafta Bugün
Copyright © 2009 ajansmanisa.com Manisa Haber, Manisa Haberleri
www.ajansmanisa.com
Rss Mobile @Ajans Manisa /Ajans Manisa

Ulusal Gazeteler

Akşam Hürriyet Milliyet Sabah Star Habertürk Posta Akşam Güneş YeniŞafak YeniAkit

İlçe Haberleri

Şehzadeler Yunusemre Akhisar Alaşehir Demirci Gördes Kırkağaç Salihli Saruhanlı Soma Turgutlu

Kurumsal

Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Manisa Okuyor

Foto Galeri Video Galeri Anketler Manşetler Hata Bildir
Manisa Haberleri Tüm hakları saklıdır. İzinsiz kaynak gösterilse dahi kullanılamaz. | Tasarım ve Kodlama : Manisa Haber