EKONOMİ ASAYİŞ MAGAZİN SPOR POLİTİKA BİLİM VE TEKNOLOJİ GENEL YEREL
AhmetliAkhisarAlaşehirDemirciGölmarmaraGördesKırkağaçKöprübaşıKulaSalihliSarıgölSaruhanlıSelendiSomaŞehzadelerTurgutluYunusemre
SON DAKİKA :

BALAT PROJESİNİ HALK BELİRLEYECEK

Demokrasi kültürünün tabana yaymayı esas alan Nilüfer Belediyesi, Balat’taki meşelik alanla ilgili projeyi Balat ve Ahmet Yesevi mahalle komitelerinin onayına sundu

Eklenme:03.10.2013 / 13:14          Güncelleme:03.10.2013 / 13:14
Demokrasi kültürünün tabana yaymayı esas alan Nilüfer Belediyesi, Balat’taki meşelik alanla ilgili projeyi Balat ve Ahmet Yesevi mahalle komitelerinin onayına sundu.
Doğal sit alanı olan 200 bin metrekare arazi üzerinde hazırlanan projede, Balat ve Ahmet Yesevi mahallelerinin sakinlerinin farklı görüşleri ön plana çıktı. Projenin bir an önce hayata geçirilmesini istediklerini belirten mahalle sakinleri, projenin park alanı ya da piknik alanı olması konusunda fikir ayrılığına düştü. Projenin uygulanabilmesi için mahalle komitesi kararını göz önünde bulunduracaklarını belirten Nilüfer Belediyesi yetkilileri, fikir ayrılığının önüne geçmek için anket yapılmasını teklif etti. Anketteözellikle mangal yakılıp yakılamayacağının sorulması istendi.
Nilüfer Belediyesi yetkilileri projenin ayrıntılarını da anlattı. Meşeliğin doğal yapısı korunarak bölgeye piknik alanları, bölgede yaşayanların sürekli faydalanabilecekleri voleybol, basketbol, fitness ve koşu yolları, ihtiyaçların giderilmesi için büfe, çiçek vadisi ve su yolu, çocuk oyun alanları, güvenlik sistemleri, amfi, çocuk kulübü alanı, köpek kondisyon alanı ve otopark yapılacağı bildirildi.
Etiketler :
Bu Yıl Bu Ay Bu Hafta Bugün
Copyright © 2009 ajansmanisa.com Manisa Haber, Manisa Haberleri
www.ajansmanisa.com
Rss Mobile @Ajans Manisa /Ajans Manisa

Ulusal Gazeteler

Akşam Hürriyet Milliyet Sabah Star Habertürk Posta Akşam Güneş YeniŞafak YeniAkit

İlçe Haberleri

Şehzadeler Yunusemre Akhisar Alaşehir Demirci Gördes Kırkağaç Salihli Saruhanlı Soma Turgutlu

Kurumsal

Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Manisa Okuyor

Foto Galeri Video Galeri Anketler Manşetler Hata Bildir
Manisa Haberleri Tüm hakları saklıdır. İzinsiz kaynak gösterilse dahi kullanılamaz. | Tasarım ve Kodlama : Manisa Haber