EKONOMİ ASAYİŞ MAGAZİN SPOR POLİTİKA BİLİM VE TEKNOLOJİ GENEL YEREL
AhmetliAkhisarAlaşehirDemirciGölmarmaraGördesKırkağaçKöprübaşıKulaSalihliSarıgölSaruhanlıSelendiSomaŞehzadelerTurgutluYunusemre
SON DAKİKA :

‘UMUT YILDIZLARI’ SERTİFİKALARINI ALDI

İl Emniyet Müdürlüğü tarafından ‘Çocuklarımızın Mutlu Geleceği İçin Umut Yıldızı’ projesi çerçevesinde düzenlenen ‘Bilgisayar Operatörlüğü’ kursunu başarı ile tamamlayan 12 gence sertifikaları verildi

Eklenme:03.10.2013 / 13:20          Güncelleme:03.10.2013 / 13:20
İl Emniyet Müdürlüğü tarafından ‘Çocuklarımızın Mutlu Geleceği İçin Umut Yıldızı’ projesi çerçevesinde düzenlenen ‘Bilgisayar Operatörlüğü’ kursunu başarı ile tamamlayan 12 gence sertifikaları verildi.
Polisevi’nde düzenlenen sertifika törenine Vali Orhan Düzgün, Emniyet Müdürü Mustafa Aydın, iş adamı Saffet Aslan, Melikgazi İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, İş-Kur Müdürlüğü, Melikgazi Halk Eğitim Müdürlüğü yetkilileri ve sertifika alacak olan gençler katıldı.
Törende konuşan Vali Orhan Düzgün, gençlerin sokakta boş gezen veya iş arayan insanlar olmaktan ziyade aranan insan olmalarının önemli olduğunu vurguladı. Vali Düzgün, “Gençlerimizin millete hayırlı birer evlat olarak yetişmeleri önemlidir” diye konuştu.
İl Emniyet Müdürü Mustafa Aydın ise, “hepimizin ortak sinerjisi ile hazırlanmış olan projenin meyvesini topluyoruz” diyerek, gençlerin sertifikalarını alacağını söyledi. Aydın, iş adamlarına da çağrıda bulunarak, “Artık bundan sonrası sanayici ve iş adamlarımıza aittir. İl Emniyet Müdürlüğümüz ve diğer kurumlarımızın da katkıları ile küçük de olsa gençlerimizin meslek sahibi olmaları konusunda bir adım atılmıştır” dedi.
18 Ağustos’ta başlayan ve 18 Eylül’de son bulan kursta başarılı olan 12 kursiyer, sertifikalarını aldı.
Etiketler :
Bu Yıl Bu Ay Bu Hafta Bugün
Copyright © 2009 ajansmanisa.com Manisa Haber, Manisa Haberleri
www.ajansmanisa.com
Rss Mobile @Ajans Manisa /Ajans Manisa

Ulusal Gazeteler

Akşam Hürriyet Milliyet Sabah Star Habertürk Posta Akşam Güneş YeniŞafak YeniAkit

İlçe Haberleri

Şehzadeler Yunusemre Akhisar Alaşehir Demirci Gördes Kırkağaç Salihli Saruhanlı Soma Turgutlu

Kurumsal

Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Manisa Okuyor

Foto Galeri Video Galeri Anketler Manşetler Hata Bildir
Manisa Haberleri Tüm hakları saklıdır. İzinsiz kaynak gösterilse dahi kullanılamaz. | Tasarım ve Kodlama : Manisa Haber