EKONOMİ ASAYİŞ MAGAZİN SPOR POLİTİKA BİLİM VE TEKNOLOJİ GENEL YEREL
AhmetliAkhisarAlaşehirDemirciGölmarmaraGördesKırkağaçKöprübaşıKulaSalihliSarıgölSaruhanlıSelendiSomaŞehzadelerTurgutluYunusemre
SON DAKİKA :

GENÇ DENİZLİ TİYATRO KULÜBÜ PERDELERİ AÇTI

Denizli Belediyesi Genç Denizli Tiyatro Kulübü, yetişkinlere yönelik 'Savaş' ve 'Kulaktan Kulağa' oyunlarıyla izleyenleri büyüledi

Eklenme:03.10.2013 / 13:35          Güncelleme:03.10.2013 / 13:35
Denizli Belediyesi Genç Denizli Tiyatro Kulübü, yetişkinlere yönelik 'Savaş' ve 'Kulaktan Kulağa' oyunlarıyla izleyenleri büyüledi.
Genç Denizli Tiyatro Kulübü’nde 800 kursiyer, tiyatronun inceliklerini öğrenip, öğrendiklerini oyunlarıyla tiyatro severlerin ilgisine sunmaya devam ediyor. Söz konusu kursiyerlerden 45 kişilik oyuncu grubu, Sermet Çağan'ın yazdığı Hakan Kurt'un yönettiği ‘Savaş’ Oyunu ile Augusta Gregory'in yazdığı ve Hediye Uğan'ın yönettiği 'Kulaktan Kulağa' oyununu, tiyatroseverlerin beğenisine sundu. Tiyatroya gönül verenler böylece yeni sezonun ilk oyunlarını seyretme imkanı buldu. Savaşın ne kadar gereksiz, ne kadar acı sonuçlar doğrucu olduğunu ve savaşta en çok çocuklar ve kadınların acı çektiğini anlatan Savaş Oyunu, izleyenleri gözyaşlarına boğdu. Oyunda savaş ve sonrası yaşananlar, dramatik şekilde seyircilere aktarıldı. Yaklaşık 50 dakika süren oyun bitimiyle birlikte uzun süre ayakta alkışlandı.
Genç Denizli Tiyatro Kulübü'ndeki her iki oyun, her hafta sonu saat 20:30'da dönüşümlü olarak Çatalçeşme Oda Tiyatrosu'nda izleyiciyle ücretsiz buluşmaya devam edecek.
Etiketler :
Bu Yıl Bu Ay Bu Hafta Bugün
Copyright © 2009 ajansmanisa.com Manisa Haber, Manisa Haberleri
www.ajansmanisa.com
Rss Mobile @Ajans Manisa /Ajans Manisa

Ulusal Gazeteler

Akşam Hürriyet Milliyet Sabah Star Habertürk Posta Akşam Güneş YeniŞafak YeniAkit

İlçe Haberleri

Şehzadeler Yunusemre Akhisar Alaşehir Demirci Gördes Kırkağaç Salihli Saruhanlı Soma Turgutlu

Kurumsal

Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Manisa Okuyor

Foto Galeri Video Galeri Anketler Manşetler Hata Bildir
Manisa Haberleri Tüm hakları saklıdır. İzinsiz kaynak gösterilse dahi kullanılamaz. | Tasarım ve Kodlama : Manisa Haber