EKONOMİ ASAYİŞ MAGAZİN SPOR POLİTİKA BİLİM VE TEKNOLOJİ GENEL YEREL
AhmetliAkhisarAlaşehirDemirciGölmarmaraGördesKırkağaçKöprübaşıKulaSalihliSarıgölSaruhanlıSelendiSomaŞehzadelerTurgutluYunusemre
SON DAKİKA :

EDREMİT’TE MUHTARIN İLGİSİZLİK TEPKİSİ

Balıkesir’in Edremit ilçesi Tuzcumurat Mahallesi Muhtarı İsmail Akçay, daha öncede yaşanan, en son ise mart ayında yaşanan büyük sel felaketinden hala ders alınmadığını belirterek ilgisizliğe büyük tepki gösterdi

Eklenme:03.10.2013 / 13:41          Güncelleme:03.10.2013 / 13:41
Balıkesir’in Edremit ilçesi Tuzcumurat Mahallesi Muhtarı İsmail Akçay, daha öncede yaşanan, en son ise mart ayında yaşanan büyük sel felaketinden hala ders alınmadığını belirterek ilgisizliğe büyük tepki gösterdi.
Suyun aşağıda değil, yukarıdan kesilmesi ile sel felaketin önüne geçileceğini bildiren Akçay, mahallesinde bulunan, pislik içindeki dere yataklarını ve tıkalı olan menfezleri göstererek, ‘Su buralardan nasıl gitsin. Suyun gelişi var, gidişi yok. İşte felaketin habercisi bu durum”şeklinde diye konuştu.
Pislik içinde bulunan dere yatakları ve karayollarının çalışmaları nedeniyle, tıkalı bırakılan menfezlerden suyun gidecek yol bulmadığını ifade eden İsmail Akçay, korkunç manzarayı basın mensuplarına göstererek başta DSİ olmak üzere tüm yetkilileri felaket yaşanmadan önlem almak için göreve çağırdı.
Akçay, “2 gün önce yaşanan yağmurda yine büyük sıkıntı yaşandı. Şehrin merkezi yerleri sular altında kaldı. Bizimde bir sokağımız sular içindeydi. Yağmurun şiddetini arttırması halinde felaket yine kaçınılmaz olur”şeklinde konuştu.
Etiketler :
Bu Yıl Bu Ay Bu Hafta Bugün
Copyright © 2009 ajansmanisa.com Manisa Haber, Manisa Haberleri
www.ajansmanisa.com
Rss Mobile @Ajans Manisa /Ajans Manisa

Ulusal Gazeteler

Akşam Hürriyet Milliyet Sabah Star Habertürk Posta Akşam Güneş YeniŞafak YeniAkit

İlçe Haberleri

Şehzadeler Yunusemre Akhisar Alaşehir Demirci Gördes Kırkağaç Salihli Saruhanlı Soma Turgutlu

Kurumsal

Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Manisa Okuyor

Foto Galeri Video Galeri Anketler Manşetler Hata Bildir
Manisa Haberleri Tüm hakları saklıdır. İzinsiz kaynak gösterilse dahi kullanılamaz. | Tasarım ve Kodlama : Manisa Haber