EKONOMİ ASAYİŞ MAGAZİN SPOR POLİTİKA BİLİM VE TEKNOLOJİ GENEL YEREL
AhmetliAkhisarAlaşehirDemirciGölmarmaraGördesKırkağaçKöprübaşıKulaSalihliSarıgölSaruhanlıSelendiSomaŞehzadelerTurgutluYunusemre
SON DAKİKA :

KAYMAKAM ŞAKALAR'DAN, BOZÜYÜK TSO'YA İADE-İ ZİYARET

Bilecik’in Bozüyük İlçe Kaymakamı Köksal Şakalar, Bozüyük Ticaret ve Sanayi Odası'na (TSO) iade-i ziyaret de bulundu

Eklenme:03.10.2013 / 13:38          Güncelleme:03.10.2013 / 13:38
Bilecik’in Bozüyük İlçe Kaymakamı Köksal Şakalar, Bozüyük Ticaret ve Sanayi Odası'na (TSO) iade-i ziyaret de bulundu.
Kaymakam Köksal Şakalar’ı, Bozüyük Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Buğra Levent, Bozüyük Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkan Yardımcıları Ali Aytaç ve Garip Öge, Meclis ve TOBB Genel Kurul Üyesi Murat Şeker, Meclis Katip Üyesi Fatih Koç, Yönetim Kurulu Muhasip Üyesi Hakan Bakıcı, Yönetim Kurulu Üyeleri Mete Ayaz, A.Murat Köftecioğlu ve Meclis Üyeleri Osman Tekeli, Osman Çetin, Oda Genel Sekreteri Bedri Öztürk karşıladı.
Buğra Levent, ziyaret sırasında Kaymakam Köksal Şakalar’a Bozüyük’ün genel ekonomik ve ticari yapısı ve Bozüyük TSO’nun çalışma şekli, Meslek Komiteleri, Meclis ve Yönetim Kurulu’nun toplantıları ve faaliyetleri hakkında bilgiler verdi. Levent, aynı zamanda geçtiğimiz günlerde Kaymakamlığa iletilen Yatırım Talep Raporunu da hatırlatarak yeni dönemde yatırımcılar için alternatif alanlara ihtiyaç olduğunu ifade etti.
Kaymakam Köksal Şakalar ise, Bozüyük İlçe Kaymakamı olmaktan büyük mutluluk duyduğunu, göreve başladığı günden bu yana Bozüyük hakkında çok güzel ve olumlu intibalar edindiğini söyledi. Şakalar, ilk notları arasında da BORSAB'daki mevcut parsel yapılarının yeniden düzenlenmesi talebinin olduğunu, bu konuda da çalışmalar yapılacağını ifade etti.
İLÇENİN TANITIMINA İHTİYAÇ VAR
Görüşmeler sırasında Buğra Levent, Bozüyük ilçesinin genel anlamda bir tanıtım ihtiyacının bulunduğunu ve bu konuda ilk aşamada Metristepe, tarihi ve doğal alanların tanıtımının yapılabileceğini bildirdi. Çanakkale ziyareti için ilçeden geçen öğrenci ve turist kafilelerinin güzergâhlarına Metristepe ve diğer turistik noktalarının da alınabileceğini, yine aynı şekilde bu konuda Eskişehir’e gelen tur şirketlerinin misafirlerini Bozüyük’e de getirmelerinin sağlanması konusunda önümüzdeki günlerde Belediye Başkanlığı ve İlçe Kaymakamlığı destekleri ile girişimde bulunacaklarını söyledi.
Karşılıklı fikir alışverişinin ardından Bozüyük TSO Yönetim Kurulu Başkanı Buğra Levent, yapılan ziyaretten duydukları memnuniyeti ifade ederek teşekkür etti ve günün anısına Kaymakam Köksal Şakalar’a Metristepe Plaketi takdim etti.
Etiketler :
Bu Yıl Bu Ay Bu Hafta Bugün
Copyright © 2009 ajansmanisa.com Manisa Haber, Manisa Haberleri
www.ajansmanisa.com
Rss Mobile @Ajans Manisa /Ajans Manisa

Ulusal Gazeteler

Akşam Hürriyet Milliyet Sabah Star Habertürk Posta Akşam Güneş YeniŞafak YeniAkit

İlçe Haberleri

Şehzadeler Yunusemre Akhisar Alaşehir Demirci Gördes Kırkağaç Salihli Saruhanlı Soma Turgutlu

Kurumsal

Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Manisa Okuyor

Foto Galeri Video Galeri Anketler Manşetler Hata Bildir
Manisa Haberleri Tüm hakları saklıdır. İzinsiz kaynak gösterilse dahi kullanılamaz. | Tasarım ve Kodlama : Manisa Haber