EKONOMİ ASAYİŞ MAGAZİN SPOR POLİTİKA BİLİM VE TEKNOLOJİ GENEL YEREL
AhmetliAkhisarAlaşehirDemirciGölmarmaraGördesKırkağaçKöprübaşıKulaSalihliSarıgölSaruhanlıSelendiSomaŞehzadelerTurgutluYunusemre
SON DAKİKA :

HAYVANLARI KORUMA HAFTASI

Tepebaşı Belediyesi, Hayvanları Koruma Haftası etkinlikleri çerçevesinde Osmangazi İlköğretim Okulu öğrencilerini ağırladı

Eklenme:03.10.2013 / 14:07          Güncelleme:03.10.2013 / 14:07
Tepebaşı Belediyesi, Hayvanları Koruma Haftası etkinlikleri çerçevesinde Osmangazi İlköğretim Okulu öğrencilerini ağırladı.
Tepebaşı Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü, Orman ve Su İşleri Müdürlüğü ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile ortaklaşa düzenlenen etkinlikte öğrencilere sokak hayvanları ve hayvan hakları ile ilgili sunumlar gerçekleştirildi. Meclis salonunda gerçekleşen etkinlikte öğrenciler Tepebaşı Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğünde görevli Veteriner Hekim Volkan Taplamacıoğlu’nun sokak hayvanlarıyla ilgili keyifli sunumunu dinledikten sonra, Orman Su İşleri İl Müdürlüğünde görevli Şube Müdürü Ergun Selvi’nin hayvan hakları ile ilgili sunumunu izlediler.
Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç ise konuşmasında, hayvan sevgisinin toplumun çağdaşlık seviyesi ile doğru orantılı olduğunu belirterek bu sevgini çocuk yaşlarda kazanıldığına dikkat çekti. Başkan Ataç, Tepebaşı Belediyesi’nin dünya standartlarında bir doğal yaşam merkezine sahip olduğunu belirterek, “Hayvan dostu bir yerel yönetim anlayışıyla her canlının yaşam haklarına saygı gösterilmesini önemsiyoruz” dedi.
Başkan Ataç tarafından çocuklara hediyeleri dağıtıldıktan sonra Osmangazi İlköğretim Okulu öğrencilerini daha sonra Tepebaşı Belediyesi Doğal Yaşam Merkezi’ni ziyaret edip orada yapılan çalışmalar konusunda bilgi aldılar.
Etiketler :
Bu Yıl Bu Ay Bu Hafta Bugün
Copyright © 2009 ajansmanisa.com Manisa Haber, Manisa Haberleri
www.ajansmanisa.com
Rss Mobile @Ajans Manisa /Ajans Manisa

Ulusal Gazeteler

Akşam Hürriyet Milliyet Sabah Star Habertürk Posta Akşam Güneş YeniŞafak YeniAkit

İlçe Haberleri

Şehzadeler Yunusemre Akhisar Alaşehir Demirci Gördes Kırkağaç Salihli Saruhanlı Soma Turgutlu

Kurumsal

Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Manisa Okuyor

Foto Galeri Video Galeri Anketler Manşetler Hata Bildir
Manisa Haberleri Tüm hakları saklıdır. İzinsiz kaynak gösterilse dahi kullanılamaz. | Tasarım ve Kodlama : Manisa Haber