EKONOMİ ASAYİŞ MAGAZİN SPOR POLİTİKA BİLİM VE TEKNOLOJİ GENEL YEREL
AhmetliAkhisarAlaşehirDemirciGölmarmaraGördesKırkağaçKöprübaşıKulaSalihliSarıgölSaruhanlıSelendiSomaŞehzadelerTurgutluYunusemre
SON DAKİKA :

BEKİLLİ MESLEK YÜKSEOKULU’NDA ORYANTASYON PROGRAMI

Pamukkale Üniversitesi Bekilli Meslek Yüksekokulu’nda üniversiteyi yeni kazanan öğrenciler için oryantasyon programı gerçekleştirildi

Eklenme:03.10.2013 / 14:14          Güncelleme:03.10.2013 / 14:14
Pamukkale Üniversitesi Bekilli Meslek Yüksekokulu’nda üniversiteyi yeni kazanan öğrenciler için oryantasyon programı gerçekleştirildi.
Okul müdürü Doç. Dr. Süleyman Barutçu ve Pamukkale Üniversitesi Öğrenci İşleri Daire Başkanı Zekeriya Gümüş’ün katıldığı programda öğrencilere okulun tanıtımının yanı sıra üniversite yaşamı, eğitim ve öğretimle ilgili bilgiler verildi. Pamukkale Üniversitesi Bekilli Meslek Yüksekokulu’nda gerçekleştirilen Oryantasyon Programı kapsamında yeni gelen öğrencilere üniversite yaşamı ve yönetmelikler hakkında bilgi verildi.
Programa katılan okul Müdürü Doç. Dr. Süleyman Barutçu üniversiteli olmanın ayrıcalıklarına değindikten sonra Bekilli Meslek Yüksekokulu’nda bugüne kadar gerçekleştirilen fiziksel şartlardaki iyileşmeleri, akademik, sosyal ve kültürel alanda yapılan çalışmaları anlattı. Öğrencilere eğitim ve öğretim ile ilgili çeşitli tavsiyelerde bulunan Doç. Dr. Barutçu, bu yıl öğrenciler için çok sayıda etkinlik planlandıklarını, öğrencilerin bu fırsatı kaçırmamaları gerektiğini belirtti.
Programa katılan Öğrenci işleri Daire Başkanı Zekeriya Gümüş ise öğrencilere kayıt yenileme, ders kaydı, kredi yükleri ve ders seçimi, danışmanlık gibi konular hakkında bilgi verdi. Üniversiteyi kazanan öğrencilere öğrenimlerini sorunsuz tamamlayabilmeleri için bilmeleri gereken önemli noktaları hatırlattıktan sonra yaşanması muhtemel sorunlara dikkat çeken Gümüş, bu konularda öğrencileri uyardı.
Etiketler :
Bu Yıl Bu Ay Bu Hafta Bugün
Copyright © 2009 ajansmanisa.com Manisa Haber, Manisa Haberleri
www.ajansmanisa.com
Rss Mobile @Ajans Manisa /Ajans Manisa

Ulusal Gazeteler

Akşam Hürriyet Milliyet Sabah Star Habertürk Posta Akşam Güneş YeniŞafak YeniAkit

İlçe Haberleri

Şehzadeler Yunusemre Akhisar Alaşehir Demirci Gördes Kırkağaç Salihli Saruhanlı Soma Turgutlu

Kurumsal

Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Manisa Okuyor

Foto Galeri Video Galeri Anketler Manşetler Hata Bildir
Manisa Haberleri Tüm hakları saklıdır. İzinsiz kaynak gösterilse dahi kullanılamaz. | Tasarım ve Kodlama : Manisa Haber