EKONOMİ ASAYİŞ MAGAZİN SPOR POLİTİKA BİLİM VE TEKNOLOJİ GENEL YEREL
AhmetliAkhisarAlaşehirDemirciGölmarmaraGördesKırkağaçKöprübaşıKulaSalihliSarıgölSaruhanlıSelendiSomaŞehzadelerTurgutluYunusemre
SON DAKİKA :

NİTSO’DAN ESKİ ÜYELERE PLAKET

Niğde Ticaret ve Sanayi Odası (NiTSO), 2009-2013 yılları arasında Oda Meclis Üyeliği ve Disiplin Kurulu Üyeliği görevinde bulunan üyelerine, Grand Otel’de bir plaket programı düzenledi

Eklenme:03.10.2013 / 14:19          Güncelleme:03.10.2013 / 14:19
Niğde Ticaret ve Sanayi Odası (NiTSO), 2009-2013 yılları arasında Oda Meclis Üyeliği ve Disiplin Kurulu Üyeliği görevinde bulunan üyelerine, Grand Otel’de bir plaket programı düzenledi.
Programa, Niğde Ticaret ve Sanayi Odası’nın mevcut meclis ve disiplin kurulu üyeleri, önceki dönem meclis ve disiplin kurulu üyeleri, meslek komitesi üyeleri ile kadın ve genç girişimciler kurul üyeleri katıldılar.
Ticaret ve Sanayi Odası (NİTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Şevket Katırcıoğlu, başarının ancak birlik ve beraberlik içerisinde, kenetlenerek elde edilebileceğini belirterek, bu doğrultuda, hep birlikte Niğde’yi hak ettiği noktaya getirmek için çalışmaya devam edeceklerini söyledi.
Başkan Katırcıoğlu yaptığı konuşmada: “Ticaret ve Sanayi Odası’nın bugünkü konumuna gelmesinde, hiç şüphesiz kuruluş tarihi olan 1958 yılından bu yana görev alan herkesin önemli katkıları olmuştur. Şu anda aramızda bulunan önceki dönem meclis ve disiplin kurulu üyelerimiz, birlik ve beraberlik içerisinde İlimize ve Odamıza hizmet etmenin sevincini yaşadılar. Tüm meclis ve disiplin kurulu üyelerimizin bilgilerini ve tecrübelerini öncelikle İlimiz, sonrasında ise Niğde Ticaret ve Sanayi Odası’na katkı sağlamak amacıyla kullandıklarına eminim. Bugün plaket takdim edeceğimiz üyelerimiz Ticaret ve Sanayi Odası’ndaki görevlerinden ayrılmış olabilirler. Fakat hepsi Odamızın değerli üyeleri arasında yer aldıkları için zaten bizler de kendilerini temsil etmeye devam ediyoruz.
Bizler, Niğde’nin daha ileri gitmesi için, sizlerin verdiği güç ve destekle çalışmalarımızı sürdürüyoruz. İnanıyoruz ki, başarı ancak birlik ve beraberlik içerisinde, kenetlenerek elde edilir. Bu doğrultuda, hep birlikte Niğde’mizi hak ettiği noktaya getirmek için çalışmaya devam edeceğiz. Önceki dönem meclis ve disiplin kurulu üyelerimize bugüne kadar Odamıza ve İlimize vermiş oldukları değerli hizmetlerden dolayı teşekkür ediyorum” diye konuştu.
Açılış konuşmasının ardından önceki dönem meclis ve disiplin kurulu üyelerine plaketleri Niğde Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu ve Meclis Üyeleri tarafından takdim edildi.
Program hep birlikte fotoğraf çektirilmesinin ardından sona erdi.
Etiketler :
Bu Yıl Bu Ay Bu Hafta Bugün
Copyright © 2009 ajansmanisa.com Manisa Haber, Manisa Haberleri
www.ajansmanisa.com
Rss Mobile @Ajans Manisa /Ajans Manisa

Ulusal Gazeteler

Akşam Hürriyet Milliyet Sabah Star Habertürk Posta Akşam Güneş YeniŞafak YeniAkit

İlçe Haberleri

Şehzadeler Yunusemre Akhisar Alaşehir Demirci Gördes Kırkağaç Salihli Saruhanlı Soma Turgutlu

Kurumsal

Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Manisa Okuyor

Foto Galeri Video Galeri Anketler Manşetler Hata Bildir
Manisa Haberleri Tüm hakları saklıdır. İzinsiz kaynak gösterilse dahi kullanılamaz. | Tasarım ve Kodlama : Manisa Haber