EKONOMİ ASAYİŞ MAGAZİN SPOR POLİTİKA BİLİM VE TEKNOLOJİ GENEL YEREL
AhmetliAkhisarAlaşehirDemirciGölmarmaraGördesKırkağaçKöprübaşıKulaSalihliSarıgölSaruhanlıSelendiSomaŞehzadelerTurgutluYunusemre
SON DAKİKA :

AK PARTİ'Lİ YURTTAŞ, "DEMOKRATİKLEŞME PAKETİ"Nİ SAVUNDU

AK Parti Manisa Milletvekili Dr

Eklenme:03.10.2013 / 14:33          Güncelleme:03.10.2013 / 14:33
AK Parti Manisa Milletvekili Dr. Muzaffer Yurttaş demokratikleşme paketinin içeriği üzerinde değerlendirmelerde bulundu.
Paketin ülkemizde yeni gelişmelere, daha özgür daha huzurlu bir toplum oluşturmaya da zemin hazırlayacağını belirten Yurttaş “Demokratikleşme paketi Başbakanımız tarafından açıklandı. Bu paket, Başbakanımızın da belirttiği gibi ne ilk ne de son olan bir pakettir. Biz bugüne kadar AK Parti olarak öncelikle yasaklarla, yoksullukla ve yolsuzlukla mücadele ettik. Etmeye de devam edeceğiz. Demokratikleşme paketine karşı muhalefet partilerinin içeriği incelemeden hemen karşı çıktıklarını görüyoruz. Onlardaki tavır, “AK Parti yaptıysa kötüdür” önyargısından ibaret. Tabii ki esas önemli olan paketin içeriğidir. Bunlar Türkiye’nin beklentileri midir? Evet beklentileridir. Bazı muhalefet partilerinin paket karın doyurmuyor gibi açıklamalarını üzüntüyle izliyoruz. İnsanın tek ihtiyacı yemek ve içmek değildir. Düşünmek, düşüncesini ifade etmek, inandığı gibi yaşamak da insanın önemli ihtiyaçlarındandır. Demokrasinin olmadığı yerde ekonomi de, istikrar da hiçbir zaman güvende değildir. Ekonomi ve yatırım istikrarın ve güvenin olduğu yere göç eder. Bu nedenle paketin ülkemiz için hayırlı olmasını temenni ediyoruz.” ifadelerini kullandı.
Etiketler :
Bu Yıl Bu Ay Bu Hafta Bugün
Copyright © 2009 ajansmanisa.com Manisa Haber, Manisa Haberleri
www.ajansmanisa.com
Rss Mobile @Ajans Manisa /Ajans Manisa

Ulusal Gazeteler

Akşam Hürriyet Milliyet Sabah Star Habertürk Posta Akşam Güneş YeniŞafak YeniAkit

İlçe Haberleri

Şehzadeler Yunusemre Akhisar Alaşehir Demirci Gördes Kırkağaç Salihli Saruhanlı Soma Turgutlu

Kurumsal

Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Manisa Okuyor

Foto Galeri Video Galeri Anketler Manşetler Hata Bildir
Manisa Haberleri Tüm hakları saklıdır. İzinsiz kaynak gösterilse dahi kullanılamaz. | Tasarım ve Kodlama : Manisa Haber