EKONOMİ ASAYİŞ MAGAZİN SPOR POLİTİKA BİLİM VE TEKNOLOJİ GENEL YEREL
AhmetliAkhisarAlaşehirDemirciGölmarmaraGördesKırkağaçKöprübaşıKulaSalihliSarıgölSaruhanlıSelendiSomaŞehzadelerTurgutluYunusemre
SON DAKİKA :

BAŞKAN TOÇOĞLU TERZİ VE TUHAFİYECİ ESNAFIYLA BULUŞTU

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Adapazarı Terziler Tuhafiyeciler Konfeksiyoncular Esnaf ve Sanatkârlar Odası üyeleri ile bir araya geldi

Eklenme:03.10.2013 / 14:43          Güncelleme:03.10.2013 / 14:43
Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Adapazarı Terziler Tuhafiyeciler Konfeksiyoncular Esnaf ve Sanatkârlar Odası üyeleri ile bir araya geldi. Orman Park’ta gerçekleştirilen toplantıya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu’nun yanı sıra, Adapazarı Terziler Tuhafiyeciler Konfeksiyoncular Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı İbrahim Çokluk, Büyükşehir Belediyesi yöneticileri ile oda üyeleri katıldı.
Şehrin genel gündeminin konuşulduğu toplantıda Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Kapalı Çarşı ve Uzun Çarşı hakkında sorulan sorulara içtenlikle cevap verdi. Toçoğlu, “Şehri sıfırdan kuruyorsanız her şeyi rahatlıkla yapmanız mümkündür. Ancak var olan bir şehri yenilemek ve yeniden inşa etmek daha zordur. Sakarya, hamdolsun büyük bir gelişim içerisinde. Şehrimizdeki gelişimi sürdürülebilir kılmak istiyoruz. Kapalıçarşı ve Uzun çarşı şehrimizin en kıymetli yerlerindendir. O bölgeleri daha da kıymetlendirmek için çalışma yapmak istiyoruz. Biz her konuda yardımcı olmaya hazırız” ifadelerini kullandı.
Düzenlenen toplantı için Büyükşehir Belediye Başkanı’na teşekkür eden Terziler Tuhafiyeciler Konfeksiyoncular Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı İbrahim Çokluk, “Sakarya’nın hiç sorunu olmayan meslek grubuyla toplantı yapıyorsunuz. Bunu samimiyetle söylüyorum. Pirimiz İdris Aleyhisselam, onun öğütleriyle birlikte meslek yaşamımıza devam ediyoruz” diyerek, tarihi bir ütüyü Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu’na takdim etti.
Etiketler :
Bu Yıl Bu Ay Bu Hafta Bugün
Copyright © 2009 ajansmanisa.com Manisa Haber, Manisa Haberleri
www.ajansmanisa.com
Rss Mobile @Ajans Manisa /Ajans Manisa

Ulusal Gazeteler

Akşam Hürriyet Milliyet Sabah Star Habertürk Posta Akşam Güneş YeniŞafak YeniAkit

İlçe Haberleri

Şehzadeler Yunusemre Akhisar Alaşehir Demirci Gördes Kırkağaç Salihli Saruhanlı Soma Turgutlu

Kurumsal

Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Manisa Okuyor

Foto Galeri Video Galeri Anketler Manşetler Hata Bildir
Manisa Haberleri Tüm hakları saklıdır. İzinsiz kaynak gösterilse dahi kullanılamaz. | Tasarım ve Kodlama : Manisa Haber