EKONOMİ ASAYİŞ MAGAZİN SPOR POLİTİKA BİLİM VE TEKNOLOJİ GENEL YEREL
AhmetliAkhisarAlaşehirDemirciGölmarmaraGördesKırkağaçKöprübaşıKulaSalihliSarıgölSaruhanlıSelendiSomaŞehzadelerTurgutluYunusemre
SON DAKİKA :

GÜZELBAHÇE'DE AK PARTİ'NİN İLK ADAYI VASFİ ÇAKIROĞLU

AK Parti'nin Güzelbahçe'de resmi ilk belediye başkan aday adayı Vasfi Çakıroğlu oldu

Eklenme:03.10.2013 / 14:58          Güncelleme:03.10.2013 / 14:58
AK Parti'nin Güzelbahçe'de resmi ilk belediye başkan aday adayı Vasfi Çakıroğlu oldu. Güzelbahçe İlçe Başkanı Kadri Kahraman ve yönetim kuruluna aday adaylık dosyasını teslim eden Çakıroğlu, "İlçemizin çok ihmal edilmiş olduğunu görüyorum. Güzelbahçemiz balıkçı kenti ama bir hamamı bile yok" dedi.
İlçenin eksik gördüğü yanlarını tek tek anlatan Çakıroğlu, "En basiti 30 bin nüfuslu bir ilçenin gasilhanesi bile yok. Metro'nun Narlıdere'de son bulması planlanıyor. Ama AK Parti Güzelbahçe'de iktidara gelirse, metronun Güzelbahçe'ye getirilmesi mümkün olur. Bunun yanında Bostanlı-Karşıyaka-Güzelbahçe arasında feribot seferlerinin başlaması gerekiyor. Bunu sağlayacağız. Güzelbahçe'nin bir üniversite şehri olmasını da ben çok arzuluyorum" dedi.
FANATİK PARTİ ZİHNİYETİ BİR KENARA BIRAKILMALI
Çakıroğlu şunları söyledi: "Burada Güzelbahçe halkına vermek istediğim mesaj artık fanatik parti zihniyetini bir kenara bırakıp belediyecilik hizmetleriyle Güzelbahçe'nin layık olduğu kalkınmanın sağlanması gerekiyor. Bunun için en azından bir dönem oylarıyla destek istiyoruz. Biz birlik, beraberlik için mücadele ediyoruz. MHP'nin de DSP'nin, tüm Güzelbahçe halkının oylarını ve desteklerini bekliyorum. Çocuklarınızı torunlarınızı düşünüyorsanız değişime evet deyin." Güzelbahçe'nin bugüne kadar çok ihmal edildiğini, layık olduğu yere gelebilmesi için gerekenlerin yapılmasını isteyen Çakıroğlu, bozulmamış yapısıyla nadide kent merkezlerinden biri olan Güzelbahçe'nin turizmin canlandırılmasına müsait bir yapısı olduğunu anlattı.
GENÇLERİN CAZİBE MERKEZİ
Güzelbahçe gençliğinin nüfusun yaklaşık yüzde 40' ını oluşturduğunu, bu gençlerin Çeşme'ye İzmir merkezine gitmek yerine Güzelbahçe'de güzel vakit geçirebilmeleri için gereken yatırımları yapacaklarını da dile getiren Vasfi Çakıroğlu, "Gençler, Çeşme'ye ve İzmir'e gitmek yerine İzmir'den, Çeşme'den gençler Güzelbahçe'ye gelmelerini sağlayacağız. Bunun için Güzelbahçe sosyal kültürel, cazibe merkezi olacağı sözünü veriyorum."Bunları İlçe, İl Teşkilatları, Milletvekillerimiz, Bakanlarımız, Genel Merkezin, Hükümetin destek ve katkılarıyla takım ruhu ile başaracağız." şeklinde konuştu.
Etiketler :
Bu Yıl Bu Ay Bu Hafta Bugün
Copyright © 2009 ajansmanisa.com Manisa Haber, Manisa Haberleri
www.ajansmanisa.com
Rss Mobile @Ajans Manisa /Ajans Manisa

Ulusal Gazeteler

Akşam Hürriyet Milliyet Sabah Star Habertürk Posta Akşam Güneş YeniŞafak YeniAkit

İlçe Haberleri

Şehzadeler Yunusemre Akhisar Alaşehir Demirci Gördes Kırkağaç Salihli Saruhanlı Soma Turgutlu

Kurumsal

Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Manisa Okuyor

Foto Galeri Video Galeri Anketler Manşetler Hata Bildir
Manisa Haberleri Tüm hakları saklıdır. İzinsiz kaynak gösterilse dahi kullanılamaz. | Tasarım ve Kodlama : Manisa Haber