EKONOMİ ASAYİŞ MAGAZİN SPOR POLİTİKA BİLİM VE TEKNOLOJİ GENEL YEREL
AhmetliAkhisarAlaşehirDemirciGölmarmaraGördesKırkağaçKöprübaşıKulaSalihliSarıgölSaruhanlıSelendiSomaŞehzadelerTurgutluYunusemre
SON DAKİKA :

YÜCEKAYA: “BAŞBAKANIMIZIN TALEPLERİ BİRAN ÖNCE YERİNE GETİRECEĞİNDEN EMİNİZ”

Malatya Köy ve Muhalle Muhtarları Derneği Başkanı Aliseydi Yücekaya, “Sayın Başbakanımızın Malatya ile ilgili talepleri karşılayacağından eminiz” dedi

Eklenme:03.10.2013 / 14:59          Güncelleme:03.10.2013 / 14:59
Malatya Köy ve Muhalle Muhtarları Derneği Başkanı Aliseydi Yücekaya, “Sayın Başbakanımızın Malatya ile ilgili talepleri karşılayacağından eminiz” dedi.
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın Malatya ziyaretini dernek binasında yaptığı basın açıklamasında değerlendiren Köy ve Muhalle Muhtarları Derneği Başkanı Aliseydi Yücekaya, “Sayın Başbakanımız, otelde sivil toplum kuruluşlarına verilen yemekte talepleri değerlendireceğini söyledi. Sayın Başbakanımıza iletilen Kuzey Çevre Yolu’na biran önce başlanması ve hızlı trenin 2023’ten önce Malatya’ya gelmesi gibi talepleri biran önce karşılayacağını ümit ediyoruz” ifadelerini kullandı.
Demokratikleşme paketini de değerlendiren Aliseydi Yücekaya, “Çeşitli ırklardan olan insanlara özlük hakları verildi ve demokratik hak konusunda önemli adımlar atılmıştır. Bazı partiler ve sivil toplum kuruluşları, demokratik paketin bazı bölümlerine karşı çıkıyorlar. Ancak biz paketin genel olarak olumlu yansımalarının olacağını ümit ediyoruz” diye konuştu.
Etiketler :
Bu Yıl Bu Ay Bu Hafta Bugün
Copyright © 2009 ajansmanisa.com Manisa Haber, Manisa Haberleri
www.ajansmanisa.com
Rss Mobile @Ajans Manisa /Ajans Manisa

Ulusal Gazeteler

Akşam Hürriyet Milliyet Sabah Star Habertürk Posta Akşam Güneş YeniŞafak YeniAkit

İlçe Haberleri

Şehzadeler Yunusemre Akhisar Alaşehir Demirci Gördes Kırkağaç Salihli Saruhanlı Soma Turgutlu

Kurumsal

Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Manisa Okuyor

Foto Galeri Video Galeri Anketler Manşetler Hata Bildir
Manisa Haberleri Tüm hakları saklıdır. İzinsiz kaynak gösterilse dahi kullanılamaz. | Tasarım ve Kodlama : Manisa Haber