EKONOMİ ASAYİŞ MAGAZİN SPOR POLİTİKA BİLİM VE TEKNOLOJİ GENEL YEREL
AhmetliAkhisarAlaşehirDemirciGölmarmaraGördesKırkağaçKöprübaşıKulaSalihliSarıgölSaruhanlıSelendiSomaŞehzadelerTurgutluYunusemre
SON DAKİKA :

Eroğlundan, CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğluna baraj yanıtı

Eski Orman ve Su İşleri Bakanı ve AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Veysel Eroğlu, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlunun Hatayda baraj olmadığını söylediğini belirterek, Antakyanın suyu Büyük Karaçay Barajından temin ediliyor

Eklenme:21.03.2019 / 10:41          Güncelleme:21.03.2019 / 10:41

AFYONKARAHİSAR (AA) - Eski Orman ve Su İşleri Bakanı ve AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Veysel Eroğlu, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlunun Hatayda baraj olmadığını söylediğini belirterek, Antakyanın suyu Büyük Karaçay Barajından temin ediliyor. İsteyenlere bu konuda bilgi notu iletebilirim. İsteyen basın mensuplarımızı Hataya götürebiliriz. Sayın Kılıçdaroğlu için barajların bulunduğu yeri gösteren haritayı da koydum. Kılıçdaroğlunun bunları söylemesi, bildiğinden değil. dedi.

Eroğlu, partisinin Afyonkarahisar İl Başkanlığında düzenlediği basın toplantısında, CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlunun Hatayda baraj olmadığı yönünde açıklamalarda bulunduğunu belirtti.

Hatayda bulunan 6 barajın yeri ve fotoğraflarını, internetten gazetecilere gösteren Eroğlu, Kılıçdaroğlunun bu konuda yanlış bilgilendirildiğini vurguladı.

Eroğlu, 6 barajın da kendi bakanlığı döneminde inşa edildiğini, Hatayın memba kalitesinde suyunun bu barajlardan sağladığını anlattı.

Kılıçdaroğlunun, Hataydaki mitingde söylediği Saraydan birisi gelmiş sözü ile de kimi kastettiğini bilmediğini belirten Eroğlu, şöyle konuştu:

Kılıçdaroğlu Hatayda konuşma yapıyor. Diyor ki Buraya saraydan birisi gelmiş. Ama kimi kastediyor bilemiyorum. Saray yok bizde, milletin evi var. Senin danışmanın bu işte. Ben de bütün Hatay milletvekilleri için sosyal medyadan paylaştım, Hatayda şu kadar baraj var diye. Reyhanlı Barajı da yeni bitti. Antakyanın suyu Büyük Karaçay Barajından temin ediliyor. İsteyenlere bu konuda bilgi notu iletebilirim. İsteyen basın mensuplarımızı Hataya götürebiliriz. Sayın Kılıçdaroğlu için barajların bulunduğu yeri gösteren haritayı da koydum. Kılıçdaroğlunun bunları söylemesi, bildiğinden değil.

Gazetecilerin sorularını da yanıtlayan Eroğlu, Suyu içmese bile yüzünü yıkamıştır. Sayın Kılıçdaroğlu Googlea baksın. Sanırım bakmasını bilmiyor. Yanındakilere soracağına Googlea baksın. dedi.

Etiketler :
Bu Yıl Bu Ay Bu Hafta Bugün
Copyright © 2009 ajansmanisa.com Manisa Haber, Manisa Haberleri
www.ajansmanisa.com
Rss Mobile @Ajans Manisa /Ajans Manisa

Ulusal Gazeteler

Akşam Hürriyet Milliyet Sabah Star Habertürk Posta Akşam Güneş YeniŞafak YeniAkit

İlçe Haberleri

Şehzadeler Yunusemre Akhisar Alaşehir Demirci Gördes Kırkağaç Salihli Saruhanlı Soma Turgutlu

Kurumsal

Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Manisa Okuyor

Foto Galeri Video Galeri Anketler Manşetler Hata Bildir
Manisa Haberleri Tüm hakları saklıdır. İzinsiz kaynak gösterilse dahi kullanılamaz. | Tasarım ve Kodlama : Manisa Haber