EKONOMİ ASAYİŞ MAGAZİN SPOR POLİTİKA BİLİM VE TEKNOLOJİ GENEL YEREL
AhmetliAkhisarAlaşehirDemirciGölmarmaraGördesKırkağaçKöprübaşıKulaSalihliSarıgölSaruhanlıSelendiSomaŞehzadelerTurgutluYunusemre
SON DAKİKA :

Türk-Kürt kardeşliği ezelden gelir, ebede gider

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, Bu ülkedeki Türk ve Kürt kardeşliği ezelden gelir, ebede kadar gider

Eklenme:22.03.2019 / 16:08          Güncelleme:22.03.2019 / 16:08

MANİSA (AA) - Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, Bu ülkedeki Türk ve Kürt kardeşliği ezelden gelir, ebede kadar gider. Terör destekli partilerin kardeşliğimizin önüne set çekmeye hakkı yoktur. dedi.

Manisa programı çerçevesinden Gölmarmara ilçesine gelen Pakdemirli, ilçe belediyesini ziyaret etti, muhtarlarla bir süre basına kapalı toplantı yaptı.

Belediyeden ayrılırken ilçe sakinlerine hitap eden Pakdemirli, Türkiyenin 20. yüzyılı travmalarla atlattığını ancak milletle beraber bütün zorlukların üstesinden gelindiğini söyledi.

Bakan Pakdemirli, Türkiyenin AK Parti iktidarı döneminde de çeşitli engellemelerle karşılaştığını dile getirerek, 17 yılda olmaması gerektiği halde 13 defa seçime gitmek zorunda kaldık. Bunun nedeni egemen güçler, Türkiye milleti tarafından yönetilsin istemiyor. Biz buna kredi vermeyeceğiz. diye konuştu.

Bazı siyasi partilerin Türk ve Kürt ayrımcılığı yaparak milletin arasını açmaya çalıştığını anlatan Pakdemirli, şunları kaydetti:

Bu ülkedeki Türk ve Kürt kardeşliği ezelden gelir, ebede kadar gider. Terör destekli partilerin kardeşliğimizin önüne set çekmeye hakkı yoktur. Kim proje ve eser yapıyor, kim milletin altına dinamit döşüyor siz biliyorsunuz. AK Partinin hizmetleritada. Genelde ve yerelde hizmete ve bu hizmetlerin devamına ihtiyaç var.

Tarımın ve çiftçiliğin içinden gelen biri olarak, üreticinin bütün sıkıntılarını bildiğini ifade eden Pakdemirli, kendilerinde bütün problemlerin üstesinde gelebilecek azim ve kadroların mevcut olduğunu söyledi.

Daha sonra ilçeye bağlı Ozanca Mahallesine geçen Pakdemirli, burada vatandaşlara yaptığı konuşmada, mahallenin ihtiyacı olan tarımsal sulamayı sağlayacaklarını kaydetti.


Etiketler :
Bu Yıl Bu Ay Bu Hafta Bugün
Copyright © 2009 ajansmanisa.com Manisa Haber, Manisa Haberleri
www.ajansmanisa.com
Rss Mobile @Ajans Manisa /Ajans Manisa

Ulusal Gazeteler

Akşam Hürriyet Milliyet Sabah Star Habertürk Posta Akşam Güneş YeniŞafak YeniAkit

İlçe Haberleri

Şehzadeler Yunusemre Akhisar Alaşehir Demirci Gördes Kırkağaç Salihli Saruhanlı Soma Turgutlu

Kurumsal

Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Manisa Okuyor

Foto Galeri Video Galeri Anketler Manşetler Hata Bildir
Manisa Haberleri Tüm hakları saklıdır. İzinsiz kaynak gösterilse dahi kullanılamaz. | Tasarım ve Kodlama : Manisa Haber