EKONOMİ ASAYİŞ MAGAZİN SPOR POLİTİKA BİLİM VE TEKNOLOJİ GENEL YEREL
AhmetliAkhisarAlaşehirDemirciGölmarmaraGördesKırkağaçKöprübaşıKulaSalihliSarıgölSaruhanlıSelendiSomaŞehzadelerTurgutluYunusemre
SON DAKİKA :

CHP ne yazık ki proje partisi olmuştur

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, Anadan, atadan kalma oy alışkanlıklarıyla sandığa gitmememiz gerekiyor

Eklenme:22.03.2019 / 20:58          Güncelleme:22.03.2019 / 20:58

İZMİR (AA) - Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, Anadan, atadan kalma oy alışkanlıklarıyla sandığa gitmememiz gerekiyor. CHP bugün ne yazık ki bir proje partisi olmuş durumdadır. Bu projenin adı da Türkiyeyitadan ikiye yarma, bölme projesidir. dedi.

Pakdemirli, İzmirde bir otelde düzenlenen Rumeli-Balkan Buluşmasında yaptığı konuşmada, kendisinin de bir göçmen olduğunu söyledi.

İzmir seçmeninin artık projesi olanla olmayanı ayıracağını ve ona göre oy vereceğini belirten Pakdemirli, İzmir, bir de şuna uyandı; artık CHP Atatürkün kurduğu parti değil. İzmir bunun farkına vardı. Bakın meclis üyesi listelerine terör örgütü PKK onaylı 27 meclis üyesi adayı var. Bizim aramızdan hep bayrağını seven insan çıkar. Atatürk tek bir parti tarafından sahiplenilecek biri değildir. diye konuştu.

Bugün CHPnintaklık yaptığı partilerin tek bayrağı kabul etmediğini dile getiren Pakdemirli, Türkiyenin yanında Kürdistan diyorlar mı? Kürdistan diye bir ülke var mı? Bu dönem adresiniz belli. Anadan, atadan kalma oy alışkanlıklarıyla sandığa gitmememiz gerekiyor. CHP bugün ne yazık ki bir proje partisi olmuş durumdadır. Bu projenin adı da Türkiyeyitadan ikiye yarma, bölme projesidir. Bu hassasiyetle göçmen kardeşlerimin oy vereceğinden yüzde 100 eminim. ifadelerini kullandı.

Bakan Pakdemirli, İzmirde AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Nihat Zeybekci için destek isteyerek, şunları kaydetti:

Aynı zamanda şehre bir CEO seçiyorsunuz. 3 tane sığır gütmemiş insanlara bu şehri emanet etmeyin. Bu şehir dünyanın en güzel şehirlerinden biri. Ama bugün itibarıyla İzmir bitmiş durumda. Daha evvelden belediyecilik tecrübesi olan, İzmiri bilen iş insanına İzmiri emanet etmemiz lazım. Bizim paramız var diye övünüyorlar. Borcumuz yok diye övünüyorlar. Ben bankacılık da yaptım. Bir bankanın yönetim kurulu üyeliği de yaptım. Bilançoya baktığım zaman o bilanço bana her şeyi anlatır. İzmirin bilançosuna baktığım zaman bankacılık terimiyle tembel bilanço. Yani İzmiri yönetenler yeterince yatırım yapmamışlar. Gelecekteki insanlardan bugünkü İzmiri ipotek almışlar. Başta İzmirli ve göçmen kardeşlerim olmak üzere bu konuda bize destek olacaklarından eminim.

Konuşmasının ardından Uluslararası Balkan Federasyonu Başkanı Ekrem Selimler tarafından Bakan Pakdemirliye Evlad-ı Fatihan Beratı verildi.

Selimler, 2019 Yılı Evlad-ı Fatihan Beratını Pakdemirliye vermekten dolayı onur duyduklarını belirtti.

Bakan Pakdemirli de Bakanlığımın ilk gününden beri aldığım en önemli berat. Çok teşekkür ediyorum. dedi.

Etiketler :
Bu Yıl Bu Ay Bu Hafta Bugün
Copyright © 2009 ajansmanisa.com Manisa Haber, Manisa Haberleri
www.ajansmanisa.com
Rss Mobile @Ajans Manisa /Ajans Manisa

Ulusal Gazeteler

Akşam Hürriyet Milliyet Sabah Star Habertürk Posta Akşam Güneş YeniŞafak YeniAkit

İlçe Haberleri

Şehzadeler Yunusemre Akhisar Alaşehir Demirci Gördes Kırkağaç Salihli Saruhanlı Soma Turgutlu

Kurumsal

Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Manisa Okuyor

Foto Galeri Video Galeri Anketler Manşetler Hata Bildir
Manisa Haberleri Tüm hakları saklıdır. İzinsiz kaynak gösterilse dahi kullanılamaz. | Tasarım ve Kodlama : Manisa Haber