EKONOMİ ASAYİŞ MAGAZİN SPOR POLİTİKA BİLİM VE TEKNOLOJİ GENEL YEREL
AhmetliAkhisarAlaşehirDemirciGölmarmaraGördesKırkağaçKöprübaşıKulaSalihliSarıgölSaruhanlıSelendiSomaŞehzadelerTurgutluYunusemre
SON DAKİKA :

Cumhur İttifakının içinde 82 milyon aziz milletimiz var

AK Parti Grup Başkanvekili Cahit Özkan, Türkiye düşmanlarının, AK Parti ve MHPnin beka mücadelesinde omuz omuza, yan yana, kardeşçetaya koyduğu birlik ve beraberlikten rahatsız olduklarını söyledi

Eklenme:22.03.2019 / 21:23          Güncelleme:22.03.2019 / 21:23

DENİZLİ (AA) - AK Parti Grup Başkanvekili Cahit Özkan, Türkiye düşmanlarının, AK Parti ve MHPnin beka mücadelesinde omuz omuza, yan yana, kardeşçetaya koyduğu birlik ve beraberlikten rahatsız olduklarını söyledi.

Özkan, Serinhisar Çarşı Meydanında düzenlenen toplantıda, siyaset kurumunun, bu ülkenin ekonomik kaynaklarını, maddi ve manevi varlığını, insan kaynaklarını nasıl yöneteceğine karar verdiğini ve bunu uygulamaya geçirdiğini belirti.

Bu ülkenin ekonomik kaynaklarını ancak milletin kullanması gerektiğine inandıklarını vurgulayan Özkan, şöyle konuştu:

Faiz lobisine, silah baronlarına, petrol şirketlerine, çıkar odaklarına, terör odaklarına, Türkiye düşmanlarına yedirtmedik. Onun için ne yaptılar? Bize saldırdılar. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğanı hedef aldılar, yine Dr. Devlet Bahçeliyi hedef aldılar. Bizim milletimizin birlik beraberlik ve kardeşliğini hedef aldılar. Dertleri ne? Dert, acaba bu ülkenin ekonomik kaynaklarını nasıl cebimize indiririz. Dert bu, kavga bu. Onun için biz bu kavgayı ilelebet sürdürmek zorundayız. Bu mücadele ecdadımızın bize bıraktığı mirastır. Bu kavgayı, milletimizin beka mücadelesini ilelebet sürdüreceğiz, sahip çıkacağız. FETÖsü, PKKsı, Türkiye düşmanları, alacaklarını alamadıkları için bu aziz millete, al bayrağa, vatana, millete saldırıyor. Ama biz dedik ki bu milletin ekonomik kaynaklarını sadece ve sadece bu aziz millet kullanır dedik. Onun için topyekun saldırdılar.

Ne kadar Türkiye düşmanı varsa toplanıp yan yana omuz omuza bu millete kastettiklerini ifade eden Özkan, şöyle devam etti:

Ancak 15 Temmuzda bu kutlu, aziz millet ne dedi? Ezanları dindiremezsiniz, bayrağımızı indiremezsiniz, vatanımızı bölemezsiniz, devletimizi yıkamazsınız dedi. Allah sizden razı olsun. En büyük korkuları AK Partili ve MHPli dava ve yol arkadaşlarımızın beka mücadelesinde omuz omuza, yan yana, kardeşçetaya koyduğu bu birlik ve beraberlikten rahatsız oluyorlar. Kim rahatsız oluyor? Türkiye düşmanları. Bu Cumhur İttifakının içinde 82 milyon aziz milletimiz var. Serinhisardaki CHPye gönül veren kardeşlerimizin de gönlü, kalbi burada, İYİ Partiye oy veren, gönül veren aziz hemşehrilerimizin, kardeşlerimizin de kalbi burada atıyor. Onlar Türkiye düşmanları ile yan yana duran o zillet ittifakından memnun değil. Onlar kendi partilerinin içerisine düşmüş olduğu durumdan ziyadesiyle rahatsızlar.

Bir tarafta 28 Şubatı alkışlayan CHP, diğer tarafta sözde 28 Şubatın mağduru olduğunu söyleyen SPnin aynı ittifakın içerisinde yer aldığını, bir tarafta sözde daha iyi milliyetçiyiz diyerek MHPye ihanet eden, ayrılan İYİ Parti, diğer tarafta kim var? İşteası berbat. Sırtımızı Kandile dayıyoruz diyen HDP. Hepsi tek bir ittifak içerisinde. Bunun adı millet olamaz. Bu ancak zillet ittifakı olur, zillet. Bunlar bu bir hafta boyunca çok kavga yapacaklar daha. Bremen mızıkacısı gibi, hiç birbirine benzemez. Bukalemun gibi. Ne kadar farklı unsur varsa toplamışlar bir araya getirmişler.

Bu milletin basiretinin, ferasetinin her şeyi gördüğünü vurgulayan Özkan, Bu millet, her şeyin en güzelini hak ediyor. Milletimiz her şeyi görüyor. Onlara en güzel cevabı biz Allahın izniyle 31 Mart akşamı vereceğiz. Beka mücadelemize sahip çıkacağız, Recep Tayyip Erdoğana, Devlet Bahçeliye sadık dava ve yol arkadaşları olacağız. ifadelerini kullandı.

Etiketler :
Bu Yıl Bu Ay Bu Hafta Bugün
Copyright © 2009 ajansmanisa.com Manisa Haber, Manisa Haberleri
www.ajansmanisa.com
Rss Mobile @Ajans Manisa /Ajans Manisa

Ulusal Gazeteler

Akşam Hürriyet Milliyet Sabah Star Habertürk Posta Akşam Güneş YeniŞafak YeniAkit

İlçe Haberleri

Şehzadeler Yunusemre Akhisar Alaşehir Demirci Gördes Kırkağaç Salihli Saruhanlı Soma Turgutlu

Kurumsal

Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Manisa Okuyor

Foto Galeri Video Galeri Anketler Manşetler Hata Bildir
Manisa Haberleri Tüm hakları saklıdır. İzinsiz kaynak gösterilse dahi kullanılamaz. | Tasarım ve Kodlama : Manisa Haber