EKONOMİ ASAYİŞ MAGAZİN SPOR POLİTİKA BİLİM VE TEKNOLOJİ GENEL YEREL
AhmetliAkhisarAlaşehirDemirciGölmarmaraGördesKırkağaçKöprübaşıKulaSalihliSarıgölSaruhanlıSelendiSomaŞehzadelerTurgutluYunusemre
SON DAKİKA :

Zeybekci için elimi ateşe koyarım

Sırbistan Başbakan Yardımcısı ve Ticaret Turizm ve Telekomünikasyon Bakanı Rasim Ljajic, AK Partinin İzmir Büyükşehir Belediye Başkan adayı Nihat Zeybekciye çok güvendiğini, ona destek istediğini belirterek, Kendisi için elimi ateşe koyarım

Eklenme:23.03.2019 / 13:29          Güncelleme:23.03.2019 / 13:29

İZMİR (AA) - Sırbistan Başbakan Yardımcısı ve Ticaret Turizm ve Telekomünikasyon Bakanı Rasim Ljajic, AK Partinin İzmir Büyükşehir Belediye Başkan adayı Nihat Zeybekciye çok güvendiğini, ona destek istediğini belirterek, Kendisi için elimi ateşe koyarım. dedi.

Ljajic, Balçova Termal Otelde düzenlenen Rumeli - Balkan Buluşmasında yaptığı konuşmada 31 Mart seçimlerinde AK Parti İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Nihat Zeybekcinin iyi bir sonuç alması umudunu taşıdığını belirtti.

Uzun yıllardır siyasetin içinde olduğunu anlatan Ljajic, Ama emin olun hiçbir zaman hiçbir ülkeye gidip de birisi için oy istemedim. İlk kez bir ülkeye değerli dostum, kardeşime destek istemek için geliyorum. Kendisi için elimi ateşe koyarım. O kadar güveniyor ve inanıyorum. Bunu Nihat Bey için rahatlıkla söyleyebilirim. Çünkü sarf ettiği emeği, çabalarını, hizmetlerini bildiğim için bunu söylüyorum. Kendisi ile yakın iş birliği içindeydik. ifadesini kullandı.

Seçimi yaparken mantığın ve bilincin kullanılması gerektiğini, insanların güvendikleri kişilere oy vermesi gerektiğini vurgulayan Ljajic, siyasette şeffaflık ve dürüstlüğün önemine değindi.

Ljajic, Bir insanın hamurunda insanlığı yoksa siyasette işi olmasın. Nihat Zeybekci iyi bir insandır, hamurunda, özünde iyi bir insandır. Geçmişte kimler neler yaptı, bir dönün bakın. Nihat iyi bir iş adamıydı, iyi bir siyasetçiydi. Yaptıkları yapacaklarının teminatıdır sözünün somut örneğidir. Ankaradaki pozisyonu ve saygınlığı, seçim kampanyasında vaat ettiği projelerin hepsini gerçekleştirebilecek kapasitedir. Burada bulunanların 31 Martta doğru kararı vereceğinden eminim. Seçimi kazandıktan sonra gelip büyük kutlamalar yapacağız. diye konuştu.

- Trafikte birinci kent

AK Parti İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Nihat Zeybekci de Ljajic ile Ekonomi Bakanlığı döneminde sıkı ilişkiler içinde bulunduğunu belirterek, Rumeli ve Balkan göçmenlerinin her zaman Türkiyeye sahip çıktığını anlattı.

İzmir patinaj yapmıyor geriye doğru kayıyor. diyen Zeybekci, trafik sorununa dikkat çekerek, kentteki şoförlerin yılda 9 gününün trafikte geçtiğini, bu rakamla İzmirin dünyada 12. Türkiyede ise birinci olduğunu belirtti.

Projelerini anlatan ve İzmir’in varlık içinde yokluk çektiğini vurgulayan Zeybekci, Biliyorum söz konusu vatansa gözünüz bir şey görmez. Hepimizin kahramanı olan Gazi Mustafa Kemal Atatürkü birilerine kullandırtmayın. Atatürkün kimseye ihtiyacı yoktur. Atatürkün korunmak, kollanmak, taşınmak için kimseye ihtiyacı yoktur. Hele hele onu istismar edenlere hiç ihtiyacı yoktur. değerlendirmesinde bulundu.Etiketler :
Bu Yıl Bu Ay Bu Hafta Bugün
Copyright © 2009 ajansmanisa.com Manisa Haber, Manisa Haberleri
www.ajansmanisa.com
Rss Mobile @Ajans Manisa /Ajans Manisa

Ulusal Gazeteler

Akşam Hürriyet Milliyet Sabah Star Habertürk Posta Akşam Güneş YeniŞafak YeniAkit

İlçe Haberleri

Şehzadeler Yunusemre Akhisar Alaşehir Demirci Gördes Kırkağaç Salihli Saruhanlı Soma Turgutlu

Kurumsal

Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Manisa Okuyor

Foto Galeri Video Galeri Anketler Manşetler Hata Bildir
Manisa Haberleri Tüm hakları saklıdır. İzinsiz kaynak gösterilse dahi kullanılamaz. | Tasarım ve Kodlama : Manisa Haber