EKONOMİ ASAYİŞ MAGAZİN SPOR POLİTİKA BİLİM VE TEKNOLOJİ GENEL YEREL
AhmetliAkhisarAlaşehirDemirciGölmarmaraGördesKırkağaçKöprübaşıKulaSalihliSarıgölSaruhanlıSelendiSomaŞehzadelerTurgutluYunusemre
SON DAKİKA :

15 Temmuz Şehitlerini Anma Ulusal Bisiklet Yol Yarışı

Muğla Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünce, 15 Temmuz şehitleri anısına düzenlenen 15 Temmuz Şehitlerini Anma Ulusal Bisiklet Yol Yarışı düzenlendi

Eklenme:15.07.2019 / 12:19          Güncelleme:15.07.2019 / 12:19

MUĞLA (AA) - Muğla Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünce, 15 Temmuz şehitleri anısına düzenlenen 15 Temmuz Şehitlerini Anma Ulusal Bisiklet Yol Yarışı düzenlendi.

Menteşe İlçesinden başlayan yarışa 81 il ve 4 ülkeden 212 sporcu katıldı. 60 kilometrelik yolu yaklaşık 1,5 saatte kateden bisikletçiler, 15 Temmuz gecesi Fetullahçı Terör Örgütünün (FETÖ), darbe girişimi sırasında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğana yönelik suikast girişiminin yapıldığı otelin önünde finişe ulaştı.

Bisikletçileri, güzergah boyunca polis helikopteri havadan takip etti.

Hainlerin hedef aldığı Cumhurbaşkanı Erdoğanın kaldığı otelin sahilinde kurulan platformda dereceye giren sporculara ödülleri Muğla Vali Yardımcısı Rıza Dalan, Marmaris Kaymakamı Celalettin Yüksel, Marmaris Emniyet Müdürü Metin Ercan, Marmaris İlçe Jandarma Komutanı Yarbay Mustafa Çetinkaya, Marmaris İlçe Milli Eğitim Müdürü Züleyha Aldoğan, Marmaris Belediye Başkan Yardımcısı Burak Demirtaş, TOSFED Onursal Başkanı Serkan Yazıcı, Türkiye Bisiklet Federasyonu Genel Sekreteri Gökmen Teyran, AK Parti Marmaris İlçe Başkanı Osman Ülgen, MHP Marmaris İlçe Başkanı Kemal Kalemci verdi.

Yarışmada kategorilerinde dereceye giren sporcular şunlar:

Büyükler

1- Emin Koçan (Pamukkale Gençlikspor)

2- Süleyman Urcu (Pamukkale Gençlikspor)

3- Gökhan Uzuntaş (Ferdi)

Gençler

1- Bülent Mihraç Korkmaz (Antalya Gençlikspor)

2- Fatih Deniz (Taşkent Gençlikspor)

3- Ahmet Can Akpınar (Mardin Gençlikspor)

Yıldız Erkek A

1- Ahmet Maral (Taşkent Gençlikspor)

2- Hüseyin Özkarataş (Taşkent Gençlikspor)

3- Muhammet Talha Vanlı (Taşkent Gençlikspor)

Yıldız Erkekler B

1- Ali Küçük (Taşkent Gençlikspor)

2- Ömer Güzeloğlu (Konya Büyükşehir Belediyespor)

3- Serdar Gedik (Konya Büyükşehir Belediyespor)

Etiketler :
Bu Yıl Bu Ay Bu Hafta Bugün
Copyright © 2009 ajansmanisa.com Manisa Haber, Manisa Haberleri
www.ajansmanisa.com
Rss Mobile @Ajans Manisa /Ajans Manisa

Ulusal Gazeteler

Akşam Hürriyet Milliyet Sabah Star Habertürk Posta Akşam Güneş YeniŞafak YeniAkit

İlçe Haberleri

Şehzadeler Yunusemre Akhisar Alaşehir Demirci Gördes Kırkağaç Salihli Saruhanlı Soma Turgutlu

Kurumsal

Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Manisa Okuyor

Foto Galeri Video Galeri Anketler Manşetler Hata Bildir
Manisa Haberleri Tüm hakları saklıdır. İzinsiz kaynak gösterilse dahi kullanılamaz. | Tasarım ve Kodlama : Manisa Haber