EKONOMİ ASAYİŞ MAGAZİN SPOR POLİTİKA BİLİM VE TEKNOLOJİ GENEL YEREL
AhmetliAkhisarAlaşehirDemirciGölmarmaraGördesKırkağaçKöprübaşıKulaSalihliSarıgölSaruhanlıSelendiSomaŞehzadelerTurgutluYunusemre
SON DAKİKA :

AK Partinin kuruluş yıl dönümü

AK Parti Denizli Milletvekili Nilgün Ök, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan ve İl Başkanı Necip Filiz, AK Partinin 18

Eklenme:14.08.2019 / 12:42          Güncelleme:14.08.2019 / 12:42

DENİZLİ (AA) - AK Parti Denizli Milletvekili Nilgün Ök, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan ve İl Başkanı Necip Filiz, AK Partinin 18. kuruluş yıl dönümü nedeniyle mesaj yayımladı.

Nilgün Ök, mesajında, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde 14 Ağustos 2001 tarihinde kurulan partilerinin kurulduğu günden bu yana Halka hizmet Hakka hizmettir diyerek, istikrarın, barışın, adaletin ve güvenin simgesi olduğunu belirtti.

AK Partinin siyaset sahnesine çıkması ile birlikte dünyanın, dik ve kararlı duran, dengeleri değiştiren, oyunları bozan ve dünya siyasetine yön veren bir Türkiye ile tanıştığına işaret eden Ök, şunları kaydetti:

3 Kasım 2002den itibaren tek başına milletin iradesi ile iktidar olan AK Partimiz girdiği her seçimi Türk milletinin teveccühü ile açık ara kazanmıştır. Ayrıca bu süre içinde karşı karşıya kaldığımız 27 Nisan 2007 Muhtırası, Gezi Olayları, 17-25 Aralık Kumpasları, 15 Temmuz hain darbe girişimi ve ekonomik yıpratma politikaları ile milletimizi, devletimizi, partimizi parçalama niyetinde olanların hevesleri kursaklarında kalmıştır. AK Parti olarak her zaman zalimlerin karşısında, mazlumların yanında olmaya devam edeceğiz. İlk günkü inanç, azim ve kararlılıkla çalışarak, ülkemizi 2023, 2053 ve 2071 hedeflerine ulaştıracağız. Sayın Cumhurbaşkanımızın ifade ettiği gibi ne köklerimizden kopacağız, ne de gözlerimizi bir an olsun ufuktan ayıracağız.

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan ise 14 Ağustos 2001 tarihinin, Türk siyasi ve demokrasi tarihinin en önemli dönüm noktalarından biri olduğunu ifade etti.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde kurulan AK Partinin, Türkiyenin geleceğine dönük çok önemli adımlar attığını vurgulayan Zolan, AK Parti denilince milletintak hafızasında yatırımlar, yenilikler ve icraatların oluşturduğu hizmet destanları yer almaktadır. Milletimizin emrinde, milletin hizmetkarı olma anlayışı ile gece gündüz demeden çalışan Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ile tüm yol arkadaşlarına şahsım ve ülkem adına minnet ve şükranlarımı sunuyorum. 14 Ağustos 2001de çıkılan bu kutlu yolculukta, sayısız hizmet ve yenilikle ülkemize çağ atlatan partimizin 18. kuruluş yıl dönümü kutlu olsun. İstikrar ve güvenin adresi olan partimizin kuruluş yıl dönümünün ülkemiz ve milletimize hayırlar getirmesini temenni ediyorum. ifadelerini kullandı.

AK Parti Denizli İl Başkanı Filiz de, mesajında, AK Partinin hayata geçirdiği icraatlarla hizmet çıtasını sürekli yükselterek Cumhuriyet tarihinde eşi görülmemiş bir başarı hikayesi yazdığını belirtti.

AK Partinin kurulduğu 14 Ağustos 2001in Türk demokrasi tarihinde çok önemli bir dönemin başlangıcı olduğunu, 18 yıl önce Her şey Türkiye için diye yola çıkan AK Partinin, Türk siyasi hayatına yüksek değer kattığını vurgulayan Filiz, şunları kaydetti:

Kuruluş amacı halka ve millete hizmet etmek olan AK Parti milletin partisi olarak milletle büyüdü. Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğanın liderliğinde ülkemize ve milletimize hizmet etmek için yola çıkan bu kutlu hareket bugün 18. yılını geride bıraktı. AK Parti kurulduğu günden bu güne kendisini millete adamış AK kadrolarıyla ülkemizde hayal bile edilemeyen yeniliklere ve reformlara imzalar atmıştır. Bir yandan terör örgütleriyle mücadele ederken bir yandan da ülkemizi kalkındırmanın, milletimizi daha iyi hizmetlerle buluşturmanın mücadelesi içinde olduk. Bunu yaparken en büyük destekçimiz, sıkı bir ilişki kurduğumuz milletimiz ve bir aile birlikteliğinde olduğu gibi aynı hedef doğrultusunda çalıştığımız teşkilatlarımız oldu.

Etiketler :
Bu Yıl Bu Ay Bu Hafta Bugün
Copyright © 2009 ajansmanisa.com Manisa Haber, Manisa Haberleri
www.ajansmanisa.com
Rss Mobile @Ajans Manisa /Ajans Manisa

Ulusal Gazeteler

Akşam Hürriyet Milliyet Sabah Star Habertürk Posta Akşam Güneş YeniŞafak YeniAkit

İlçe Haberleri

Şehzadeler Yunusemre Akhisar Alaşehir Demirci Gördes Kırkağaç Salihli Saruhanlı Soma Turgutlu

Kurumsal

Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Manisa Okuyor

Foto Galeri Video Galeri Anketler Manşetler Hata Bildir
Manisa Haberleri Tüm hakları saklıdır. İzinsiz kaynak gösterilse dahi kullanılamaz. | Tasarım ve Kodlama : Manisa Haber