EKONOMİ ASAYİŞ MAGAZİN SPOR POLİTİKA BİLİM VE TEKNOLOJİ GENEL YEREL
AhmetliAkhisarAlaşehirDemirciGölmarmaraGördesKırkağaçKöprübaşıKulaSalihliSarıgölSaruhanlıSelendiSomaŞehzadelerTurgutluYunusemre
SON DAKİKA :

AK Partinin kuruluş yıl dönümü

AK Parti İzmir Milletvekili Yaşar Kırkpınar, AK Partinin milletin desteği ve duasıyla mazlumlara umut olduğunu kaydetti

Eklenme:14.08.2019 / 13:08          Güncelleme:14.08.2019 / 13:08

İZMİR (AA) - AK Parti İzmir Milletvekili Yaşar Kırkpınar, AK Partinin milletin desteği ve duasıyla mazlumlara umut olduğunu kaydetti.

AK Partinin 18. kuruluş yıl dönümü dolayısıyla mesaj yayımlayan Kırkpınar, 14 Ağustos 2001 tarihinin, Türk siyasi ve demokrasi tarihinin en önemli dönüm noktalarından biri olduğunu belirtti.

Kırkpınar, partisinin millet iradesinin en büyük temsilcisi olmayı başardığını, hayata geçirdiği politikalarla Türkiyeyi hem üzerinde yaşadığı coğrafyanın hem de dünya siyasi tarihinin en önemli aktörlerinden birisi yaptığını ifade ederek, şöyle devam etti:

AK Parti milletin desteği ve duasıyla mazlumlara umut oldu. 3 Kasım 2002de iktidara gelerek muktedir olmayı başaran Türk milleti, binlerce yıllık medeniyet tarihine yakışan politikaları hayata geçirip dünya genelinde mazlumlara da umut olabilmiştir. Bu süreç zor olduğu kadar meşakkatli olmasına karşın, binlerce yıllık bir medeniyetin de kutlu bir uyanışıdır. Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğanın liderliğinde 17 yıl gibi kısa bir sürede dünyanın en büyük projeleri hayata geçirilmiştir. Elde edilen büyük başarılar ve hedef olarak açıklanan küresel ölçekli projeler neticesinde milletimiz ve devletimiz kanlı terör eylemleriyle, hain darbe girişimleriyle, finans odaklı manipülatif saldırılarla yolundan saptırılmak istenmiştir. Bu sebeple, aziz milletimiz her zamankinden daha uyanık olmak durumundadır.


Etiketler :
Bu Yıl Bu Ay Bu Hafta Bugün
Copyright © 2009 ajansmanisa.com Manisa Haber, Manisa Haberleri
www.ajansmanisa.com
Rss Mobile @Ajans Manisa /Ajans Manisa

Ulusal Gazeteler

Akşam Hürriyet Milliyet Sabah Star Habertürk Posta Akşam Güneş YeniŞafak YeniAkit

İlçe Haberleri

Şehzadeler Yunusemre Akhisar Alaşehir Demirci Gördes Kırkağaç Salihli Saruhanlı Soma Turgutlu

Kurumsal

Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Manisa Okuyor

Foto Galeri Video Galeri Anketler Manşetler Hata Bildir
Manisa Haberleri Tüm hakları saklıdır. İzinsiz kaynak gösterilse dahi kullanılamaz. | Tasarım ve Kodlama : Manisa Haber