EKONOMİ ASAYİŞ MAGAZİN SPOR POLİTİKA BİLİM VE TEKNOLOJİ GENEL YEREL
AhmetliAkhisarAlaşehirDemirciGölmarmaraGördesKırkağaçKöprübaşıKulaSalihliSarıgölSaruhanlıSelendiSomaŞehzadelerTurgutluYunusemre
SON DAKİKA :

AK Partinin kuruluş yıl dönümü

AK Parti Muğla Milletvekili Yavuz Demir, partisinin 18

Eklenme:14.08.2019 / 15:02          Güncelleme:14.08.2019 / 15:02

MUĞLA (AA) - AK Parti Muğla Milletvekili Yavuz Demir, partisinin 18. kuruluş yıl dönümü nedeniyle bir mesaj yayımladı.

Demir, AK Partinin Türkiyenin içinde bulunduğu en zor dönemde Genel Başkan Recep Tayyip Erdoğan ve arkadaşları tarafından kurulduğunu ve ilk yılında iktidara geldiğini vurguladı.

Ülkemiz, içinde bulunduğu zor şartlarda milletin adamı Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve ideallerini iktidara getirmiş, aradan geçen tüm seçimlerde güçlenerek yola devam demiştir. diyen Demir, şunları kaydetti:

Eğitimden sağlığa, milli savunmadan, kültür sanata, bilimden insan haklarına, dış politikadan sosyal hizmetlere her konuda AK Parti büyük atılımlar yapmış, ülkemizin dünya ligindeki prestiji her geçen gün yükselmiştir. 2023, 2053, 2071 hedefleri doğrultusunda, cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürkün değerlerinden asla taviz vermeden yolumuza devam ediyoruz. Parolamız, Her zaman ileridir.

Milli iradenin AK Partiden yana tecelli etmesinin ülke içi ve dışındaki bir takım güçleri rahatsız ettiğine dikkati çeken Demir, bu anlamda şer odaklarının harekete geçmek için her zaman fırsat kolladığının altını çizdi.

Demir, açıklamasını şöyle sürdürdü:

AK Parti, ülkemizi yatırımlarla donatmanın dışında demokrasi karşıtı odaklarla da her zaman mücadele etmek zorunda kalmıştır. Ülkemizdeki tüm vesayetler tek tek bitirilmiş, millete huzursuzluk veren yapılar yok edilmiştir. Ülkemiz Cumhur İttifakı vurgusuyla yekvücut olmuştur. Cumhurbaşkanımız – Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve inanmış dava arkadaşları tarafından 14 Ağustos 2001de çıkılan bu kutlu yolda partimizin 18. kuruluş yıldönümünü kutluyor, başta Muğlamızda olmak üzere tüm kurucularımızı, teşkilatlarımızda görev alan arkadaşlarımızı, üyelerimizi tebrik ediyor, saygı ve sevgilerimi sunuyorum.

Etiketler :
Bu Yıl Bu Ay Bu Hafta Bugün
Copyright © 2009 ajansmanisa.com Manisa Haber, Manisa Haberleri
www.ajansmanisa.com
Rss Mobile @Ajans Manisa /Ajans Manisa

Ulusal Gazeteler

Akşam Hürriyet Milliyet Sabah Star Habertürk Posta Akşam Güneş YeniŞafak YeniAkit

İlçe Haberleri

Şehzadeler Yunusemre Akhisar Alaşehir Demirci Gördes Kırkağaç Salihli Saruhanlı Soma Turgutlu

Kurumsal

Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Manisa Okuyor

Foto Galeri Video Galeri Anketler Manşetler Hata Bildir
Manisa Haberleri Tüm hakları saklıdır. İzinsiz kaynak gösterilse dahi kullanılamaz. | Tasarım ve Kodlama : Manisa Haber