EKONOMİ ASAYİŞ MAGAZİN SPOR POLİTİKA BİLİM VE TEKNOLOJİ GENEL YEREL
AhmetliAkhisarAlaşehirDemirciGölmarmaraGördesKırkağaçKöprübaşıKulaSalihliSarıgölSaruhanlıSelendiSomaŞehzadelerTurgutluYunusemre
SON DAKİKA :

Karacaya Altın Baykuş ödülü

Karaca, Davetkar Mağazalardan Estetik Sofralara projesiyle Türkiye Araştırmacılar Derneği tarafından Altın Baykuş ödülü aldı

Eklenme:11.09.2019 / 08:31          Güncelleme:11.09.2019 / 08:31

İSTANBUL (AA) - Karaca, Davetkar Mağazalardan Estetik Sofralara projesiyle Türkiye Araştırmacılar Derneği tarafından Altın Baykuş ödülü aldı.

Karacadan yapılan açıklamaya göre, mutfak, sofra ve ev tekstili kategorilerinde sunduğu ürünleriyle yaşamlara değer katan Karaca, pazarlama, perakende ve tasarım alanında aldığı çok sayıdaki ödüle bir yenisini ekledi.

Türkiye Araştırmacılar Derneği, Baykuş Ödülleri ile her yıl başarılı araştırma projelerini ödüllendiriyor. Baykuş Ödülleri, aynı zamanda araştırma şirketleri, araştırma verenler ve veri toplama şirketleri arasındaki ilişkileri geliştirerek başarılı iştaklıklarını ödüllendirmeyi amaçlıyor.

Bu yılki Baykuş Ödüllerine Karaca da Davetkar Mağazalardan Estetik Sofralara projesiyle katıldı. Proje, Türkiye Araştırmacılar Derneği tarafından Altın Baykuş ödülüne layık görüldü.

Evde geçirilen zamanın önemine değinen proje, Türk kültüründe ailece yemek sofralarında vakit geçirmenin, hem yemeği hem uzun sohbetlerle hayatı paylaşmanın kıymetini ön plana çıkarıyor.


Etiketler :
Bu Yıl Bu Ay Bu Hafta Bugün
Copyright © 2009 ajansmanisa.com Manisa Haber, Manisa Haberleri
www.ajansmanisa.com
Rss Mobile @Ajans Manisa /Ajans Manisa

Ulusal Gazeteler

Akşam Hürriyet Milliyet Sabah Star Habertürk Posta Akşam Güneş YeniŞafak YeniAkit

İlçe Haberleri

Şehzadeler Yunusemre Akhisar Alaşehir Demirci Gördes Kırkağaç Salihli Saruhanlı Soma Turgutlu

Kurumsal

Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Manisa Okuyor

Foto Galeri Video Galeri Anketler Manşetler Hata Bildir
Manisa Haberleri Tüm hakları saklıdır. İzinsiz kaynak gösterilse dahi kullanılamaz. | Tasarım ve Kodlama : Manisa Haber